4-teljelise CNC-tüüpi tornipumba masin punumiseks

4-teljelise CNC-tüüpi tornipumba masin punumiseks
Toote üksikasjad
AMD-357 seeria CNC tornpumbamismasin on kõrgefektiivne, kiire ja täpsusega masin. Turrent-režiimi biti arvu järgi saab seda jagada 24-le ja 32-le jaamale. Üksikasjalikud andmed on järgmised.

24 jaam

Number

A.

B

C

D

IT

Kogus

18

8

2

2

2

Punching range

3 ~ 12,7

≤31,7

≤50,8

≤88,9

≤50,8

32 jaam

Number

A.

B

C

D

IT

Kogus

18

8

2

2

2

Punching range

3 ~ 12,7

≤31,7

≤50,8

≤88,9

≤50,8


Tooted:

● Võtab 3-teljelise Siemensi spetsiaalse CNC-süsteemi ja sobitub digitaalse AC-jõuülekandeliini, et see oleks kiire ja usaldusväärne.

● Füüsiaal on C-tüüpi teraskeevitus, terve läbimõõt, mis tagab hea jäiguse ja peaaegu deformeerumise

● Varustatud suure täpsusega ülekandesüsteemiga, kiirus on kiirem, reisi saab reguleerida.

● Teise positsioneerimisfunktsiooniga saab saavutada ilma surnud piirkonna töötluseta.

● Ülekandesüsteem kasutab rahvusvahelist kaubamärki väga täpselt, suur palli kruvi, lineaarne juhtrööp on väga täpsed ja head

● Peamised pneumaatilised komponendid, elektrilised komponendid ja ülekande komponendid võtavad vastu rahvusvaheliselt tuntud kaubamärgi tooteid, mis muudab pumba töö suurepäraselt.

● Kasutage AMADA standardeid, integreeritud paksu tornvormide plaati ja standardeid, paksu torniga rahvusvaheliselt universaalset hallitust.

● Varustatud kontsentreeritud määrimisseadmega, vähendage iga liikumisega hõõrdumist, parandage tööiga


Kui otsite 4-teljelist CNC-tornist mulgustamiseks masinat, mis on mõeldud müümiseks, tehasehinnaks, Hiinas valmistatud, kuumade müügi-, otsemüüjate ja välismaiste 4-teljeliste CNC-tornide mulgustamiseks masinatega professionaalsetele tootjatele, tarnijatele ja tehas, palun võtke meiega ühendust, oleme alati oma CE, kohandatud, professionaalse, konkurentsivõimelise, suure täpsusega, uue ja hea kvaliteediga ning teie jaoks vajalike PUHUA 4-teljeliste CNC-tornide mulgustamiseks masinas. Tere tulemast hulgimüügi toodete kvaliteedi ja professionaalse disaini meilt.
Hot Tags: Hiina, tootja, tarnija, tehas, hulgimüük, kaubamärk, hind, müügiks, kuum müük, Hiina tehtud uus tuuleklaas, kohandatud, otsene müüja, hea kvaliteediga, tehase hind
Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni