Qingdao Puhua Heavy Industrial Group loodi 2006, kokku registreeritud kapitali üle 8,500,000 dollar, üldpind peaaegu 500.000 ruutmeetrit. Kontsern omab nelja täiendava corporation: Qingdao Puhua Heavy Industrial Machinery Co, Ltd; Qingdao AMADA Numerical Control Technology Co., Ltd; Qingdao Puhua Dongjiu Heavy Industrial Machinery Co., Ltd ja Qingdao Jichuan automaatika Technology Co., Ltd.

Qingdao Puhua ja Puhua Dongjiu ettevõte keskendub Design, teadusuuringute, arendada, toota ja müüa liiva blast booth, liiva töötlemise seadmed, maali rida, keskkonnakaitse seadmete ja igasuguseid shot lõhkamise masin, sisaldab õngekonksu tüüp, roomik turvavöö tüüp, rulli tüüp, kontaktvõrgu tüüp, road pinna tüüp jne. Kõik tooted vastu auto CAD, parim hind tulemuslikkuse saaduste casting, metallurgia, auto, laevaehitus, ehitus, kaevandamise masinad ja inseneri-masinad. Nad ka saate aluseks kasutajate vajadusi kujundada ja erinevate ebastandardsete erilist sõnastamise masinate tootmine, projekteerimine - valmistamine - silumine - koolitus - teenuste integreerimiseks Käivitusvalmis projektid pakuvad.

Qingdao Amada ja Jichuan firma on pühendunud tegelevad teadusuuringute, väljatöötamine, tootmine ja müük Servo sõita CNC mulgustamiseks masin, hüdraulilised CNC torn mulgustamiseks masin, eriline paks plaat CNC Stantsimismasin, CNC, mulgustamiseks masin feeder, CNC murdepinna masin, CNC painutamine masin ja muude andmetöötlusseadmete juurde. Masinad on laialt kasutusel rohelise energia, elektriseadmed, autotööstus, inseneri-masinad, ehitustehnika ja muudes valdkondades. Nad on loonud hea maine maailmas konkurentsivõimeline hind ja top tehnoloogia.

Me oleme pühendunud hoida tööstusharu juhtivat positsiooni ja on läbinud ISO90001, CE ja BV sertifitseerimise.

Oleme enda vahendid töötada ODM/OEM projekte, meie kogenud inseneride saab kujundada masinad baasi oma erinevate nõuet. Me pressiteade vähemalt kümme uusi tooteid kord kuus täitmiseks hiljemalt turusuundumusi ja me saad kerge vaevaga lahtiselt tellimusi tootmise tootmisvõimsusega üle viiesaja hulgad masinaid. Kvaliteedi tagamiseks oleme professionaalse kvaliteediga inspektorid range kontrolli iga etapi läbiviimiseks, mis hõlmab sissetulevad inspekteerimine, tootmisaegse kontrolli ja lõpliku ülevaatuse. Samuti oleme juurutanud täiustatud seadmed muuta meie toodete rahvusvaheliste standardite kehtestamiseks. Rikkalikke kogemusi ja suurepäraseid teenuseid, sest meil on saanud tunnustuse rahvusvaheliste ostjatelt usaldusväärseks tarnijaks. Meie tooted täidavad kõrge müügi rahvusvahelist turul, ehitada koostöös SANY, Zoomlion, Hiina laevaehitustööstus ja muud firma Hiinas on meil ja meie tooted on eksporditud Euroopasse, Lõuna ja Põhja-Ameerikas, Lähis-Ida, Kagu-Aasias ja ja muu ala rajatud agentidega USA, Venemaa, Saudi Araabia, Iraan, Ukrainas, Vietnamis ja teistes riikides. Meie toodete ja teenuste võitsid kohalikke ja rahvusvahelisi kliente hea maine ja usaldus. Kasu meie tugeva konstruktsiooni, arendada võimeid ja suurepäraseid teenuseid, võtke meiega juba täna! Me siiralt luua ja jagada edu teile.