AMD-357 alumiiniumplaat CNC tornpalli masin

AMD-357 alumiiniumplaat CNC tornpalli masin
Toote üksikasjad

AMD-357 alumiiniumplaat cnc tornpunkrimasin

ccv8tm@vk7a2$uwa)br}z32_副本.jpg


See on Qingdao Amada Bruce.

Oleme tootja spetsialiseerunud CNC punching masin 17 aastat kogemust. Meie masin on läbinud CE, ISO, SGS sertifikaadid ja eksporditud 68 riigis üle maailma.

et soovitada teile parima masina suurust. Kas saaksite anda täpsemat teavet?

1. Mis suurima alumiiniumilehe maksimaalne suurus, mida soovite purustada (pikkus * laius * paksus)

2. Mis on ava maksimaalne diameeter, mida soovite purustada (see on selleks, et arvutada välja purunemisrõhk). Saadame teie jaoks parima pakkumise pärast seda, kui olete eelnevalt oma andmed kinnitanud.

Ootan teie vastust.

Kui otsite uus amd-357 alumiiniumplaadi cnc tornpump masin müügiks, tehasehind, kaubamärk, valmistatud Hiinas, kuum müük, otsemüüja ja välismaal AMD-357 alumiiniumist plaat cnc tornpunkter masin professionaalse tootja, tarnija ja tehas, palun võtke meiega ühendust, oleme alati teie vajadustele CE, kohandatud, professionaalne, konkurentsivõimeline, suure täpsusega, uus ja hea kvaliteediga ja PUHUA amd-357 alumiiniumist plaat cnc torn punch masin. Tere tulemast hulgimüügi toodete kvaliteedi ja professionaalse disaini meile.
Hot Tags: Amd-357 alumiiniumplaat cnc torn pumba masin, Hiina, tootja, tarnija, tehas, hulgimüük, brändi, hind, müük, kuum müük, valmistatud Hiinas, uus, puhua, kohandatud, otsene müüja, hea kvaliteet, tehase hind
Küsitlus

You Might Also Like