Ce kinnitatud abrasiivne liivapritsiga tuba

Ce kinnitatud abrasiivne liivapritsiga tuba
Toote üksikasjad

Ce kinnitatud abrasiivne liivapritsiga tuba

Omadused ja parameetrid

Automaatne ringlussevõtu liivapuhastusruum on projekteeritud vastavalt toote töötlemise protsessile ja tooteomadustele, seda kasutatakse peamiselt suurte sepistuste ja valandite puhul keevitatud teraskonstruktsioonide, masinate, tööstuslike katlakütuste, keemiliste masinate, laevade ehitamiseks jne, et eemaldada pinnaosakesed , roostetakse ja tugevdab pinda, pinnakatte parandamiseks jne.

2e9ab340ed90bcaabe86945cbdabd67eI`PWANZJ}Q%~94()XHG~]TP

O ur S teenused

" Integrity, Innovatsioon, Integratsioon " kui ärifilosoofia, " Informatization, Globaliseerumine " kui arengusuund, ütleb ettevõte, et " tehnoloogiline innovatsioon, siiras teenindus " keskendub parima teenuse ja kõige kulutõhusama toote pakkumisele.

 

P akkerimine ja kohaletoimetamine

VLMNE5WUF6J]XV8WEJPNAN4

Kui otsite uut ce heakskiidetud abrasiivset automaatset liivapritsimisruumi müügiks, tehasehind, kaubamärk, valmistatud Hiinas, kuum müük, otsemüüja ja ülemereterritooriumide heakskiidetud abrasiivne automaatne liivapritsimisruum professionaalse tootja, tarnija ja tehase palun vabalt meiega ühendust võtta, oleme alati teie vajadustele CE, kohandatud, professionaalne, konkurentsivõimeline, kõrge täpsusega, uus ja hea kvaliteediga, ja PUHUA ce heaks abrasiivsed automaat liivapritsid tuba. Tere tulemast hulgimüügi toodete kvaliteedi ja professionaalse disaini meile.
Hot Tags: ce heakskiidetud abrasiivne automaatne liivapritsid tuba, Hiina, tootja, tarnija, tehas, hulgimüük, brändi, hind, müük, kuum müük, valmistatud Hiinas, uus, puhua, kohandatud, otsene müüja, hea kvaliteet, tehase hind
Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni