Savi liiva ettevalmistamise töötlemise töötlemise tehas

Savi liiva ettevalmistamise töötlemise töötlemise tehas
Toote üksikasjad

Savi liiva ettevalmistamise töötlemise töötlemise tehas on pöörisvoolu tsentrifugaalmasinate regenereerimisseade. Kiire pöörlemisplaadi kvantitatiivsel regenereerimisel jahutage tsentrifugaaljõu mõjul kulumisrõngale, kogu liiva ja kulumisrõnga vahel ning liiva vahel korduvalt hõõrdumise ja kokkupõrkel on kileliimi pinnalt eemaldatud liiv, regenereerimine pärast liiva kukkumist ketaskulumisrõnga ja regenereerimise vahel samal ajal ja regeneratiivne ketas ventilaatori trumli võlli kerimisel, moodustades tugeva õhuvoolu selle asukohta liiva keetmine, õhu eraldamine, minge kileliimile ja tolmule, täitke taasväärtustatud liiva tehnoloogilised nõuded.Vanaliiva töötlemine pärast madala savisisalduse surma, millest on lahutatud uue liiva kogus, kõrge niiske liiva kogus, pärast vedeliku läbilaskvuse segamist on hea.

9ZHKF7_J9(49G]LT4TVD93X

8%Z02~$N)G1_5Q2R3TJU6Z6

Savi liiva töötlemise tootmisliin
Vibratsioonikonveier, valatud rippkonveier, lintkonveier, magnetiline eraldusmasin, mähkimismasin, kuusnurkne võrgusilm, liivakogu, kahesuunaline jahutusvoodi, tõsteseade, lindimasin, keemisnõue, lintkonveier, tõstuk, tühjendusmasin, lintmasin, liivakogu , ketasöötur, lintkonveier, tõstuk, lintkonveier, väljatõmbeventilaator, lisaseadmed, kahesuunaline söötur, kruvisöötur, lisaseadmed elektrooniline skaala liiva segamismasin, lintmasin, ketasöötur.

1. Kolbipuruti
Vibratsioonimootori põnev esiosa muudab langeva liiva koopamasina juurde jääva kanali äärde, millel on täiustatud ja mõistlik struktuur, kõrge efektiivsusega raputus, sujuv ja püsiv, madal müratase.
2. Lintkonveier
See konveier on uut tüüpi, mis on konstrueeritud vastavalt valutehase spetsiaalsele rakendusele. Peamiselt kasutatakse seda uue liiva, kasutatud liiva, vormimisliiva, mantli- ja lubjakivi edastamiseks, samuti ehitusmaterjalide, keemiatööstuse ja toiduainete töötlemiseks kogu granuleeritud või plokikujulise materjali jaoks.
3. Vibraatorpurusti
S 33 -seeria vibropurusti seeria põhineb sarnastel toodetel, mis on loodud peamiselt kõrge jõudlusega purusti liiva vaigu liiva purustatud tükkide jaoks kasutatavate seadmete täiustamiseks. See kasutab vedrustuse vibratsiooni põhimõtet. vibratsioonimootori pöördemoment tekitas ergutuse, et blokeerida liiva teatud vibratsiooniseaduse vibratsioon liiva linna vastastikuse kokkupõrke ja hõõrdumise teel, et saavutada purustamise eesmärk.
4. Kopp lift
See masin on vertikaalne ülekandemasin, mida rakendatakse mehaanilises valutehases. Seda kasutatakse peamiselt kasutatud liiva, jäätmeliiva, uue liiva, rauahaavli puhastamiseks jne. Koos lintkonveieri ja muude seadmetega saame kujundada mitmesuguseid ülekandesüsteeme. Funktsioonid on väikesed välised mõõtmed, väiksem maht ja kõrgem kõrgus, nii et paigutusjoonis oleks kompaktne.
5. Tsentrifugaalgeneraator
Tsentrifugaalmasin võtab kasutusele kuivprotsessilise tsentrifugaalse regenereerimise põhimõtte. Seda kasutatakse peamiselt vaigu liiva regenereerimiseks. Kasutatud liiv visatakse kiire pöörleva labaga kulumiskindla voodri alla. Ja vaikliiva pinna inertsed katted eemaldatakse liivaartiklite, tera ja kasti vahelise hõõrumise ja kokkupõrke teel. Protsessinõude kohaselt korratakse protsessi mitu korda, kuni eesmärk on saavutatud.
6. Statsionaarne inertspidur
Selle seeria raputusmasin, mida kasutatakse valamise töökoja juhendis, väikese ja keskmise suurusega valamise mehhaniseerimisel ja poolautomaatsel mudelil pärast liiva, liiva ja liivakasti valamist, valamise osa. Pärast liiva rühma eraldamist purustatakse veelgi ja läbi võre augu kukub või vibratsiooni konveierilint. Tooriku raskuse ja liivakasti suuruse järgi saab paigaldada kaks või neli paralleelset.
7. Inerts vibreeriv konveier
See tooteseeria, mida saab kasutada plokkidena, graanulite tarnimisel, sageli uue koksi, lubjakivi, liiva, liiva veotöökojas.See on kompaktse ehitusega, kerge, stabiilse tööga, madala müratasemega, usaldusväärse kasutamisega jne.
See inertsiaalse vibratsioonikonveieri seeria koos vibratsioonimootoriga, kahte tüüpi vibraatoriga tooted, tüüp" B" ;, tooted vibratsioonimootoriks.See masina rippuv tüüp, teist tüüpi paigaldus tüüp.
8. Tolmu koguja
Tolmutage üldine disainifilosoofia pulberliiva tõhusaks eemaldamiseks, puhas töökeskkond ja tolmuheitmete tõhus kaitse.
9. Elektriline juhtimissüsteem
PLC juhtimine, Mitsubishi või Omroni toodete PLC. Ülejäänud peamised elektrilised komponendid on kodumaised kuulsad või ühisettevõtte tooted, tavaliselt kasutatakse Chinti või Delixi toodet, kõiki saab ühendada, iga alamsüsteemi saab ühendada, ühte masinat saab käsitsi käsitseda.
Kõik juhtimiskapid, konsoolid ja mitu juhtimislüliti nupuboksi, tsentraliseeritud juhtimise juhtkapp siseruumides, konsooli saab realiseerida kõigi toimingute abil, nupukasti kohapealseks hoolduseks ja silumiseks. Mitmed osad on ühtsed ja hajutatud, pakuvad suurt mugavust toimimiseks, silumiseks.
Kui otsite müügiks uut saviliiva ettevalmistamise töötlemise tehast, tehasehinda, tootemarki, mis on valmistatud Hiinas, kuuma müüki, otsemüüjat ja välismaiseid savi liiva ettevalmistamise töötlemisettevõtteid professionaalse tootja, tarnija ja tehase hulgast, võtke julgelt ühendust võtke meiega ühendust, oleme alati teie vajaduste järgi - CE, kohandatud, professionaalne, konkurentsivõimeline, ülitäpne, uus ja hea kvaliteediga ning PUHUA saviliiva ettevalmistamise töötlemise tehas. Ja tere tulemast meie hulgast kvaliteetsete ja professionaalse kujundusega hulgimüügitoodete juurde.
Hot Tags: saviliiva ettevalmistamise töötlemise tehas, Hiina, tootja, tarnija, tehas, hulgimüük, bränd, hind, müük, kuum müük, valmistatud Hiinas, uus, puhua, kohandatud, otsemüüja, hea kvaliteet, tehasehind
Küsitlus

You Might Also Like