Factory tarnija hüdrauliline pidurite press masin

Factory tarnija hüdrauliline pidurite press masin
Toote üksikasjad

Tootekirjeldus

Laialdaselt kasutatakse laevaehituses, katlas, lennukis, sillades, kommunaalkulutustes, kemikaalides, metallkonstruktsioonides ja masinate tootmises.

Põhijooned

1.Steeli keevitatud konstruktsioon, vibratsioon stressi kõrvaldamiseks, kõrge tugevuse ja hea jäikusega.

2.Hydraulic ülemine ajam, püsivus ja usaldusväärsus. Mehhaaniline peatus, terasest torsioonibaar, et säilitada sünkroniseerimine, kõrge täpsus.

3.Maagisega reguleeritav reguleerimisseade selja mõõturi ja taaramüügi korral, peenreguleerimine käsitsi ratta abil, numbriline kuva.

4.Deflection compensation unit on paigaldatud top die. Masina pikkusega üle 250ton pikkuse 4000mm on vastu võetud käsitsi kroonitud althoidja hoidik.

5.Travel piirangute kaitse. Täielik masinavarustus koos ohutusvaatega.

Sertifikaadid

Osad

Meie teenus

Garantiiaeg: üks aasta

Garantiiperioodil, kui teil on mõni osa, mis on katkenud qulity probleemi tõttu, anname teile tasuta.

Garantiiperioodil, kui teil on küsimusi, võite meiega ühendust võtta, me esitame teile tavapäraselt teie parima teeninduse.

1.Tehniliste failide pakutav teenus.

2.Kõik küsimustele vastatakse 24 tunni jooksul

3. Meie arutame OEM-i

Pakkimine ja tarnimine

Seotud tooted


Kui otsite uut tehase tarnijat, hüdrauliline pidurite vajutamise masin müügiks, tehasehind, kaubamärk, valmistatud Hiinas, kuum müük, otsemüüja ja ülemere tehase tarnija hüdrauliline pidurivõimendi masin professionaalne tootja, tarnija ja tehase, palun vabalt võtke meiega ühendust, oleme alati teie vajadustele CE, kohandatud, professionaalne, konkurentsivõimeline, suure täpsusega, uute ja hea kvaliteediga, ja PUHUA tehase tarnija hüdrauliline pidurite vajutage masin. Tere tulemast hulgimüügi toodete kvaliteedi ja professionaalse disaini meile.
Hot Tags: tehase tarnija hüdrauliline pidurivõimendi masin Hiina tootja tarnija tehas hulgimüük brändi hind müüa kuum müük Hiina tehtud uus puhua kohandatud otsene müüja hea kvaliteediga tehase hind
Küsitlus

You Might Also Like