Valukodade rohelise liiva valand

Valukodade rohelise liiva valand
Toote üksikasjad

kärnide rohelise liiva valamisliin

Savi liiv on valmistatud peamiselt savist ja vajalikust kogusest veest.Liivavormi saab sulgeda ja valada otse märjas olekus.Märgvormi valamisel on pikk ajalugu ja lai rakendus.Märja liiva tugevus sõltub savi osakaalust ja vesi savisegus. Kui vormimisliiv on segatud, on sellel teatav tugevus. Pärast tihendamise teel liivavormiks valmistamist võib see vastata kammimise ja valamise nõuetele.

8%Z02~$N)G1_5Q2R3TJU6Z6

Vaigu liiva valamise protsessi komponendid:
1. Shakouti masin.
2. Vibreeriv konveier.
3 .Lift.
4. Liivakasti.

5. Vibreeriv söötur.
6. Vibreeriv purusti.
7. Magnetiline eraldaja.
8.
9. Liivakeem ja jahutusalus.
10. Liivamikser.

Kui otsite uut valutehase müüki, tehasehinda, brändi, mis on valmistatud Hiinas, kuuma müüki, otsemüüjat ja ülemeredepartemangude rohelise liiva valamisliini professionaalse tootja, tarnija ja tehase hulgast, võtke meiega julgelt ühendust , oleme alati teie vajaduste järgi - CE, kohandatud, professionaalne, konkurentsivõimeline, ülitäpne, uus ja hea kvaliteediga ning PUHUA kärnide rohelise liiva valamisliin. Ja tere tulemast meie hulgast kvaliteetse ja professionaalse kujundusega hulgimüügitoodete juurde.
Hot Tags: valukoda rohelise liiva valamisliin, Hiina, tootja, tarnija, tehas, hulgimüük, bränd, hind, müük, kuum müük, valmistatud Hiinas, uus, puhua, kohandatud, otsemüüja, hea kvaliteet, tehasehind
Küsitlus

You Might Also Like