Mis on hüdraulilise pressi hüdraulikafunktsiooni?

Mis on hüdraulilise pressi hüdraulikafunktsiooni?


Selle

Hüdraulilise pressi on esimene täielikult automaatsed ja intelligentsed servo hüdraulilised komposiit vajutage tembeldamise tööstus. Võrreldes traditsioonilise punch pressid ja süsti pressid, on kavanditega, süsteemile ja funktsiooni. Suur läbimurre. Hüdrauliline punch press võtab enda arendatud Standard surnud-tsükli servo süsteemi kontrolli meetod, mis on suures inimkonnale, täielik automatiseerimine, luure ja võimsaid funktsioone. Selle

Selle

Hüdraulilised pressid peamised eelised on järgmised:

Selle

1. Kiire ooteajaga: traditsioonilise hüdraulilise pressi tüüp on iseloomulik kõrge rõhu all ja aeglase, nii töö efektiivsus ei ole kõrge. Servo hüdraulilised press projekti lisamist sõltumatut uuenduslike servo struktuur disain. Reageerimise kiirus on kiire ja surve tõsta kiiresti. Vajutades kiirus võib ulatuda üle 400mm/sc ja pressimine on parem kui tavaline mehaaniline punch press. Riistvara tooted või mitte-metalltooted, nagu tüüpiline tootmine pressitud alumiiniumist tooted, juhul, watch bänd, prillide raamid ja osad, pildiraamid, söögiriistad, märgid, lukud, autoosad ja riistvara osade suhtes.

2. venitus funktsioon: teha palju metallist deformatsiooni toote protsessi nimetatakse venitus, venitus elus kasutatavad tooted on väga lai, venitades tooteid üldiselt täiendab hüdraulilise pressi ajal traditsiooniliste mehaaniliste mulgustamiseks masin ei ole see funktsioon; käesoleva projekti tehnoloogia servo elektriline hüdraulilise pressi saate teha täiuslik venitus vormi tooteid, nagu näiteks nõud, köögitarbed, elektriseadmed, metallist kestad, põrandakatete ja valgustuse osad, jne, erinevate materjalide ja Viimane puutetundliku ekraani tehnoloogia lisamist saate otse seada parameetrid, lihtne kasutada, kõrge temperatuuriga inimkonna mittemehaanilised kontakti tehnoloogia kasutamist.

Selle

Hüdrauliline tehnoloogia on üks kiiremini arenevaid tehnoloogiaid mehaanilised seadmed. Pressi liugurit on ajendatud hüdrauliline ja mulgustamiseks ja hüdrauliline detailide lõikamiseks kasutatakse. Ta saab aru, järsk langus slaidi, mulgustamiseks ja lõikamiseks ette kiire tõuseb ja peatumine töötsükli. Viimastel aastatel on tembeldamise hüdraulilised pressid on parandada kiirust lööki, aktiivne anti kallutatud tehnoloogia, töö, töö omadused ja vähendatud šokk müra vähendamise tehnoloogia, täpsustamaks arv energiasääst edastamise hübriidtehnoloogia vähendada power paigaldamist ja mitme surve punkt sünkroniseerimine tehnoloogia. Edusamme on tehtud liugurid paigutamisel ja CNC juhtimistehnoloogia edastamisel. Hüdraulilised pressid ja mehaanilised pressid varem puudused on peaaegu kadunud. Traditsiooniline tembeldamist töötlemise seadmed ei üha enam suurte, suuremahulise tootmise automatiseerimisest vajadustega kaasaegse autotööstuse tehnilised, protsessi kvaliteedi tagamine ja usaldusväärsus, ja majandusliku tegevuse.