Servo CNC torn Punch

Põhilised omadused täielikult elektrilise Servo CNC torn Punch

(1) põhilised ülekandemehhanismi võtab vastu kõrge pöördemomendiga servomootori vänt keps mehhanismi kaudu haakeseadise otse suhelda. Automaatselt valib eri paksusega materjalide kohaneda tembeldamise protsesside lööki ja saab väga mugav special töötlemine. Nagu rulood, knock augud jne, automaatsete ülekoormuse kaitse, hoida pidevalt punch surve kogu reisi, nii et tembeldamise kvaliteet väga kõrge. Toitmiseks ja ülemise ja alumise lehtmaterjalid, peamine servo mootor on shutdown, mis võib säästa umbes 40% energiast. Servo mootor võtab vee sunnitud jahutuse, stabiilne ja usaldusväärseid tulemuslikkuse, sobib pikaajalise töö vajab, hooldusvaba, ei müra, pikaajaline pidev töö.

II süsteemile on FANUC OI-PD CNC süsteemi erinevate kontrolli tarkvara vaja CNC torn punch pressid, mis on lihtne kasutada.

(C) Rotary station võtab vastu uss ja uss struktuuri reguleeritav kliirens ja kõrge täpsust.

(D), torn

1. materjali torn: 45# süsinikterasest karastada ja karastatud, ühtlaselt võtab spetsiaalne inventar seotud töötlemiseks, mis tagab coaxiality ülemise ja alumise hallituse positsioonid ja oluliselt pikendab eluiga hallitust.

2. torn struktuur: Jaapani mosaiik ratta struktuuri, õhuke torn ja pika kohandatud Amada hallituse vastu, see võib vähendada self-tihedus hallituse ratta säilitades siiski pikk juhend struktuuri, mille täpne positsioneerimine.

(5) rahvusvaheliselt tasakaalustatud Pneumaatika komponente kogu masina jõudluse usaldusväärsust tagav.

(6) millega imporditud suure plii Kuulkruvid ja kogu istme lineaarne juhendid mehaaniline täpsuse tagamiseks.

(7) universaalne pall ja harja plaat segamine töölaua kasutamine vähendab müra ja vibratsiooni tööpingi, vaid kaitseb ka plaadi pind. See võib tõhusalt takistada plaadi pind on kriimustatud.

(8) "O" tüüp suletud terasest plaat keevitatud kere kasutati ja karastatud kamin teha stressi eemaldamise põhjalikumalt.

(9) ujuva pneumaatilise gripper kasutamisel on suurt põllumajandusettevõtte jõudu ja sujuva toitmise; lahutamatu sobitada tüüp vedu on hea jäikus ja mugav liikumine klambrid.

(10) süsteem on automaatne klamber kaitsefunktsioon, mis võite vajutada kaitsealasse, ainult ette nihe liikumise programmi tegevuse järjepidevuse tagamiseks.

(11) integraal tala struktuuri, integreeritud disain veo ja rist tala jäikust ja täpse positsioneerimise ja on stabiilsem tingimustel kiire toitmine ja kõrvaldab dünaamiline nihkumist x-telje ja y on Tabel.

(12) on võimalik ekraani simulatsiooni mehaaniline trajektoorid ja teed. Kui mitu osa lõigatakse suur Board, pardal saab salvestada nii palju kui võimalik ja materjalide kasutamist parandada.

(13) rulett station, mulgustamiseks kellaajarežiimi, keerates ekraani töötlemise summa ekraani ja surevad elu (vajutades korda) ekraan.

(14) automaatne die valik ja töötlemine: süsteem automaatselt valida kõige sobivam die töötlemiseks