Kuidas useAMD-357 cnc punch masin

1. pressid iseseisvalt töötab ainult pärast õppimist, mastering struktuuri ja toimimist ningCNC punch masin, tunnevad reguleerivate eeskirjade ja tegevuskulude litsentsi saamist.

2. nõuetekohaselt kasutada ohutuse ja kontrolli seadmed onCNC punch vajutage masina, ja lahti neid meelevaldselt.

3. Kontrollige kõik osad onCNC punch masinvahend nagu edastamise, ühenduse ja määrimine ja kaitse ohutusseadis on normaalne.

4. masin peaks töötama tühi 2-3 minutit enne tööpäeva, kontrollida jala pidurilt ja muud juhtimisseadised paindlikkust ja kinnitada, et seda saab kasutada pärast normaalse töö ilma mingeid haigusi.

5. hallitusseened peaks kindlalt kinnitatud, ülemise ja alumise vormid tuleks ühtlustada, õigesse asendisse tuleks tagada ja õhetus tööpingi tuleks katse käsitsi tagamaks, et hallitusseened tööta heades tingimustes.

6. tähelepanu määrimine enne sõidu. Eemaldage kõik Ujuobjektid voodi.

7. kui ajakirjandus liigub või töötab, peaks käitaja seista korralikult, hoida teatud vahemaa käsi ja masin juhataja ja pöörama tähelepanu punch liikumist kogu aeg. Ole jututoas teistega on lubatud.

8. spetsiaalseid tööriistu võib kasutada mulgustamiseks või edastavad väikesed tükid tööd teha ja ole pool võib kasutada otse sööda või osad.

9. ohutust sulgudes või muid abinõusid peab sätestama vältida kaevetööde tegemisel pikk kehaosad mulgustamiseks või edastavad väikseid osi.

10. Kui üks-insult, käed ja jalad asetatakse ei käe või jala pidurilt ja peab vaheldumisi (Puks) kord õnnetuste vältimiseks.

11. kui kaks või enam inimest koostegutsemisvõimet, tõste (turvis) eest vastutav isik peab piduri tähelepanu meetme osa.

12. peatu töö, selle voolu, pühkige tööpingi ja korrastada keskkonda.