Giljotiini Cnc lõikamiseks tootmise liin

Giljotiini Cnc lõikamiseks tootmise liin
Toote üksikasjad

Uus disain cnc Shearing tootmine Line

Kogu tootmisliini: CNC punch press, masin lõikamiseks, painutamine masin.Tootmisliini seadmete punch ja terasplaadid, roostevabast terasest plaat, alumiinium plaat ja raud plaat painutada ja lõigata.


* Masin võtab täielikult keevitus teraskonstruktsioonide, vibratsiooni elimiate stress, on väga hea jäikuse ja stabiilsuse.(giljotiin võimsusega masin)

* Võtab vastu advanced hüdrauliline integreeritud armatuuri, kompaktne struktuur, vähendada gaasijuhtmete ühendamine, lihtne hooldatavust ja süsteemi usaldusväärsuse parandamiseks.(giljotiin võimsusega masin)

* Seeria õli silindri masin lõikumiseks, lõikamiseks nurga all ei liigu.(giljotiin võimsusega masin)

* Kiiresti ja sujuvalt tagasi aku.(giljotiin võimsusega masin)

* Tera gap pöörkäepideme kohandamine, täpne, Kiire ja mugav, lõikamiseks nurk reguleeritav, vähendada lehtmetallist moonutusi.

* Elektriline ramstroke eeldusi, monitor, mugav ja täpne asukoht.(giljotiin võimsusega masin)

* Torre jooksvalt bsll, vähendada materjali leht ja võib vähendada hõõrdumist kriimustusi.(giljotiin võimsusega masin)

* Euroopa ja Ameerika mainstream hüdraulilised käärid.(giljotiin võimsusega masin)

* Keevitatud teraskonstruktsioonide, kõrvaldada sisemine stressi koos hea jäik ja kuumtöödeldud.(giljotiin võimsusega masin)

阿玛达剪板 - 副本.JPG


Kui Otsid uue giljotiini Cnc murdepinna toodavad rea müügiks, tehase hind, brändi, professionaalne tootja, tarnija ja eksportija Hiina, kuum müük, otse müüja ja ülemere giljotiini Cnc murdepinna toodavad rea valmistatud vastake võtke meiega ühendust, oleme alati vajadustele CE, kohandatud, professionaalse, konkurentsivõimelise, suure täpsusega, uue ja kvaliteetse ja PUHUA giljotiin Cnc murdepinna tootmise liin. Ja Tere tulemast, hea kvaliteet ja professionaalne disain hulgitoodete meilt.
Hot Tags: Karbiidist Cnc murdepinna toodavad Line, Hiina, tootja, tarnija, tehase, hulgimüük, brändi, hind, müük, kuum müük, valmistatud Hiinas, uus, puhua, kohandatud, otsene müüja, hea kvaliteet tehase hind
Küsitlus

You Might Also Like