CNC tornpumba mehaanilised eelised

CNC-tüüpi mehaaniline tornpump on arvutitarkvara programmeerimise juhtseadme pöördlaua abil paljudel vormidel mitmete aukude jaoks plaadil, et saavutada CNC automatiseerimisseadmete seeria tembeldamist. Tööstuse peamine kasutusala, sealhulgas masinad, elektriseadmed, riistvara jms, eriti metallleht, on kõige enam kasutatav mehaaniline CNC tornpuksiiritööstus.

Mehaanilise tornpumpi välimus saavutatakse automatiseeritud tootmises lihtsa tornpunkriga, mis on lihtne, aja säästlik ja efektiivne. Kuid CNC-tüüpi tornpallurite töös osalevad tehnilised töötajad peavad tähelepanu pöörama probleemile: enne kasutamist. Hoolikalt tutvuge tootejuhenditega, erinevatel toodetel on eri viisidel kasutamine, peame hoolikalt mõistma, et tagada äärmise rolli eri osade asukoht probleemi leidmiseks probleemi lahendamiseks ja lahendamiseks.

Mehaaniline CNC tornpunn on töötlemine lehtmetallist toodete vajalik masin, masin on jagatud voodisse, punch, ülekandeosad, söötmisplatvorm, kinnitusosad, süsteemid ja nii edasi. Mis viitab keha keha keha ja keevitus keha; süsteem, siis on olemas IPC, PIC-punktid.

Mehhaaniline CNC tornpunkter saab kasutada tõhususe parandamiseks, mis sobib suurte lehtmetalli töötlemiseks, muidugi ei saa vältida puudusi ei sobi suure tonnaaž töötlemine. CNC-tüüpi tornpumba mehaaniline mehaaniline pressikomplekt on vastavalt tooriku töötlemisele ja valikunõuetele, millel on mehhaaniline CNC-tornpump press, taskukohane, kuna see on mehaaniline CNC-tornpump, nii et ülemine ja madalam kontsentrilisus, Parandage töötlemise täpsust, et tagada toote läbimise määr.

Lõpuks rõhutatakse mehaaniliste CNC-tornpumba presside hooldamist CNC-pumba hooldamisel, regulaarne õlivahetus, kontrollitakse ahelat ja ajamisüsteem on normaalne, rangelt kooskõlas töökorralduse nõuetekohase kasutamisega CNC-masina jaoks tornpunk, ärge meelevaldselt häirides tellimuse toimimist, probleemide vältimiseks. Viimane hetk jääda valvsaks ja masinad ohutuks jääda, pöörama tähelepanu oma turvalisusele.