AMD Cnc Punch masin teadmiste

Esiteks, mis on CNC torn punch? CNC torn punch (NCT) koosneb arvuti kontrolli süsteemi, mehaaniline või hüdrauliline elektrisüsteemi, servo toitmine mehhanism, hallituse Raamatukogu, hallitust valikusüsteemi, perifeerne programmitöö süsteemi jne. CNC

Esiteks, mis on CNC torn punch? CNC torn punch (NCT) koosneb arvuti kontrolli süsteemi, mehaaniline või hüdrauliline elektrisüsteemi, servo toitmine mehhanism, hallituse Raamatukogu, hallitust valikusüsteemi, perifeerne programmitöö süsteemi jne.

Teiseks, millised tootjad CNC torn punch press? On palju Hiina, Qingdao side, suur Ida pool Qingdao on endiselt suhteliselt hea, erinevate osakondade on täisvarustuses, CNC pagoda punch vajutage enne tehases range kvaliteedi järelevalve ja kontrolli kaudu. Tagada kvaliteet, täpsus ja püsivus CNC torn punch. Tõeliseks minna ja vaadata seda.

 

Viimase rõhk on suur Qingdao Ida pool. Qingdao Dadong automaatika tehnoloogia Ltd, mis ühendab & Rd, tootmine ja müük, on pühendunud tõhususe ja efektiivsuse lehtmetalli töötlemise ettevõtetele, pakkudes klientidele komplektid tehniliste lahenduste ja muutes Dadong asesõna lehtmetalli töötlemise seadmed Hiinas. Ettevõte on tugev tehniliste teadus- ja arendustegevuse keskus, tehnoloogilise innovatsiooni arengut ning viia läbi, Meie ettevõte arenenud täielikult elektriline double servo torn ajakirjanduse (ED200), rohkem tõhusalt parandada tootmise suur lehtmetalli töötlemise ettevõtete tõhusust.

 

Kirjutada artikli, hästi kirjutada nii palju häid tooteid ei pea palju liialdatud sõnu muuta peamine kasulikkust, külastajad, ütles klient, klient ütles hea, see toode on hea, me lihtsalt anda oma kirjeldust soorita nii palju kui võimalik, seetõttu on märgitud toote vastavuskontrolli. Osta aega ei lähe valesti. Kui me tõesti mõistame seadmed, saame teada kas see sobib meie oma töötlemise vahendid.