Keskkonna liivapritsimismasina automaatne ringlussevõtt1382237907515774281.jpg

1. Põhimõte / automaatne ringlussevõtt keskkonnasõbraliku liivapritsiga


Seade kasutab suruõhku, et teostada toorikut, abrasiivtööriistad tooriku pinnale suurel kiirusel läbi tooriku pinna rooste eemaldamise abrasiivse pinnaga, nii et pind oleks teatud puhtusastme ja kareduse, vaakumpumba või mitmeastmelise vaakumgeneraatori negatiivne rõhu taastamine Liiva- ja tolmu eraldussüsteemi varustus võimaldab liiva ja tolmu jätkuvalt eraldada abrasiivse eraldamise, tolmu ja rooste kasutamise tolmu trumlist.


2. Kasutage / automaatselt ringlussevõtu ringlussevõtu keskkonna liivapritsi masina


Seda saab laialdaselt kasutada laevade, sildade, veevarustuse projektide, kaevandamise, nafta-, keemia-, metallurgia-, paberi-, sadamatehnika, lennukite ja sõidukite tootmisel ning muudes valdkondades. Kõrgtehnoloogia töötlemine, liivapritsistamine, terviklik efektiivsus. Nii täieliku käepide mitmesuguste vedurite ja muude väikeste ja keskmise suurusega lisaseadmete pind rooste, mürgitades vana kile, oksiid ja muud ained, vaid ka saada pinna nõudeid karedus. Värvi jaoks on parim alus pärast töötlemist. Keskkonna liivapritsi modelleerimisel on kokku sisemine nurk, välimine nurk, tasapind, radiaalharja ja muud vormid, et kohandada tooriku erinevaid struktuurvorme.


201233016343.jpg


3. Kompositsioon / automaatne ringlussevõtu keskkonnasõbralik lihvimismasin


Väliskonstruktsioon

1) liivapulber eraldaja: klambri kaudu saab liivakastiga kiiresti koormata.

2) Õhuvarustuse manomeeter: näitab õhupuhuri õhuventilaatori õhurõhku.

3) rõhuregulaator: reguleerige töörõhu suurus

4) Kombineeritud klapp: gaasi juhtimisklapp: see on liivapritsi masina juhtimiskeskuse kapten, süsteemi kvaliteet mõjutab otseselt seda, kas liivapritsi masin võib olla usaldusväärne liivapritsimisprotsess. Kombineeritud klapi omaduste kombinatsioon on: liivapritsi masina liivapritsimisprotseduur on eriti stabiilne ja usaldusväärne, kuna liivapritsitööde juhtimisel ei pääse liiv ja tolm juhtimisseadiste sisse juhtimisseadmesse, see ei kahjusta.


Kontrollklapi juhtimine Kogu seadme gaasitagamisventiil kontrollib kogu seadme gaasirõhuventiili juhtimist, kogu seadme gaasitava ventiil kontrollib kogu seadme gaasivarustust ja maanteetranspordi lõpetamist ning maanteetranspordi lõpetamist ja maanteetranspordi lõpetamist väljalaske-, gaasi- ja väljalasketoru vahetu lüliti Liivapritsi töö turvalisemaks.

5) selle avamise ja sulgemise kaudu, et juhtida survepaagi tembeldamist või väljalasket

6) Solenoidklapp: selle avamine ja sulgemine, et juhtida kombineeritud ventiili toimimist

7) Summuti: heitgaas ja õhumüra kõrvaldamine

8) Kuulkraan: juhtida lõhkamismasina gaasivarustust

9) Kuulkraan: juhtimisõhu tarne

10) filtertoru: tolmufilter.

11) õli ja vee eraldaja: vee filtreerimise õhuallikas.

12) tolmu toru: tolmu hoidmine.

13) raam: liivapritsi masina tugiosad.

14) Kuulkraan: veetorustiku filter veekindel.

15) liivklapp: reguleerige liivapritsi masina liivvoolu. Paagi põhjaga asetatud, saab reguleerida õhu ja liiva segamise suhet nii, et oleks parim pihustusolek.