Tavaliselt lööklainega puhumismasinas kasutatava teraslõhe tarbimise arvutamise skeem

Üldises rakendusprotsessis arvavad inimesed, et lastud lõhketööde voolu täpsemaks arvutamiseks on asjakohane kasutada nimivoolu ja koormata voolu väljundväärtusi. Kui see on vale, on erinevus väga suur. Selle peamiseks põhjuseks on asjaolu, et voolu saab kasutada ainult selleks, et eristada, kas lastud lõhkamisrajatise kontoritingimused on rahuldavad. Mõju on endiselt väga väike. Räägime sellest, kuidas nimivoolu ja koormata voolu erinevust kontrollida ja määrata. Mida me peame mõistma, on see, et lastud lõhkamismasina maksimaalne lööklaine on otseses seoses lastud lõhkamismootori võimsusega. Võib ulatuda 16kg / kw.min.


未标题-1


Las&# 39 jagab järgmise valemi:

Terasega lastud lõhkamisseadmete põhivool (kg)=lastud lõhkamismootori võimsus (kg / kw * min) * lastud lõhkamismasina enda võimsus (kw)

Tõlgendus ühiku kohta:

1.Kg: kilogramm, tavaliselt massiühik;

2. kw: kilovatti, jõuühik;

3.min: sekundit, ajaühik

Täpsemalt mõista järgmist lagunemist:

Lõhkamismasin võimsusega 15kw, kui voolutugevus ulatub 30 A-ni, terase lastud voolukiirus minutis on: (eeldusel, et mootori võimsus on 16kg / kW.min)

“15 * 16=240 kg”

Kallid sõbrad, palun võtke arvesse, et ülaltoodud lagunemine on vaid näide sub-algoritmist, mille anname kõigile. See ei saa tõsi olla. Klientide pakutavate konkreetsete toodete puhul peame selle ikkagi eraldi arvutama.