CNC profiili automaatne tõmbamismasin, kaasaegse töötleva tööstuse oluline kangelane!


t01db148c85a7a476b6.jpg1923215712.jpg

Qingdao Puhua Heavy Machinery Co, Ltd CNC profiili automaatne puurimismasin on uut tüüpi automaatne töötlemisseade, mis võib olla erinevate materjalide ruudu toru, toru, vormitud toru töötlemine pool auk või täisava, kaudu asendamine hallituse saab töödelda ka mitmesuguseid spetsifikatsioone ja ava kuju, saab töödelda tara, ukselilled, riiulid ja muud torud, mida laialdaselt kasutatakse kaasaegses töötlevas tööstuses.

Qingdao Puhua Heavy Machinery Co Ltd CNC profiili automaatne puurimismasin suure hulga pro-Lai tootjate poolt, omistatakse selle suurepärasele jõudlusnäitajatele.


Esiteks multifunktsionaalne. Qingdao Puhua Heavy Machinery Co., Ltd. CNC profiili automaatpuurimismasin võib olla igasuguse suurusega, mis tahes materjal toru moodustab mitmeid meelevaldne kuju auk, toru seina võib olla paksus, auk keskel kaugus saab reguleerida.

Teiseks, suure täpsusega. Puurmasinat juhib CNC-programmeerimiskeskuse töötluskeskus, masintöödeldud auk on tasane ja keskmine kaugus on õige.

Kolmandaks, lihtne kasutada. Kogu masin võtab vastu mikroarvuti kontrolli, kerge õppida.

Neljandaks, ultra-tõhus. Seadme ajastus, mis vastab paljude avade vajadustele, on efektiivsus palju kõrgem kui tavaline püstol.

Viiendaks, odav. CNC profiili automaatne puurmasina lõikamisseade, millel on madal energiatarve, automatiseeritud töö rohkem säästab palju tööjõudu, torude töötlemiskulud oluliselt vähenenud.


Qingdao Puhua Heavy Machinery Co, Ltd CNC profiili automaatne puurmasin on üks tööstusharu arenenud automaat mulgustamiseks seadmed, selle funktsioon, kõrge täpsusega ja odav, toru töötlemine on toonud suurt mugavust, tegelikult kaasaegse Oluline panustaja töötlev tööstus.