Ühised teadmised haavlõhkamismasinate lisaseadmetest ja haavlõhkamismasinatest

Üldlevinud teadmised haavlõhkamismasinate lisaseadmete ja haavlõhkamismasinate kohta:


I. Laskepuhumismasina tiiviku labad

Tera kaotuse peamine põhjus on see, et kokkupuude mürsuga on pisut suurem. Võrreldes teiste tarvikutega on tiiviku laba ka tõsisem. Kasutusaeg on umbes 500 tundi. Mõjutab teie lööklaine efektiivsust ja kvaliteeti.

yelun

2. Lõhkamismasinate lisaseadmed

Lastud lõhkaja suundhülsi kasutatakse sageli laskmise nurga reguleerimiseks. Kui see osa on kahjustatud ja kulunud, hajub lastud materjal kõikjale. Sel juhul tuleb see välja vahetada või õigeaegselt hooldada.


3. Lastud lõhkamismasinate tarvikute tolmu koguja

See on oluline ja hädavajalik tolmu koguja laskurpuhastusmasinas. Usun, et ma ei pea selle kohta rohkem ütlema. See on suures koguses tolmu lisandite eemaldamine. Pole tähtis, milline tulistamispuhastusmasin töötab, tekitab see teatud hulga tolmu ja lisandeid ning tolmukollektori kotti tuleb regulaarselt välja vahetada, vastasel juhul mõjutab see teie efektiivsust ja laskurõhku. Kasutusaeg on teistest komponentidest pikem. Arvatakse, et see võtab umbes kolm aastat. Kuidas teie kvaliteet on? Üldiselt on parem valida kvaliteetne filtrikott.

chuchenqi

4. Lõhkamismasinate lisaseadmed

Kui siin öelda, et tabletiratas on peamine kahjustatud osa, siis miks te nii ütlete? Kuna see mängib pelletite ja terade vahel keskkonnana palju rolle, põhjustab see loomulikult kulumist ja kadu. Kasutusaeg on umbes 1000 tundi.