Kohaletoimetamise konksu tüüpi haavapuhastusmasin Venemaale

Eile eile viidi lõpule Venemaa kliendi tellitud konkslõhkamismasina proovisõit ja see laaditi saadetiseks.

1. Konksutüüpi lõhkamismasin võib tõhusust ja rahuldavat puhastamist märkimisväärselt puhastada. Puhastamise efektiivsus on kõrge, efekt hea ja energiasääst on tugev.

2. löökide hulk on suur, skaalat saab tugevdada konstruktsiooniosasid ja kaheksa tera saab lahti võtta, ainult 5–10 minutit ning lõhestusratta ja suunahülsi kulumist saab kontrollida samal ajal . Puhastamise efektiivsus on kõrge, kambri korpuse efektiivne ruum on suur, konstruktsioon on kompaktne ja auku ei kasutata.


2


3. Täiustatud konsoolne tsentrifugaalpuhastusmasin suure haavlõhkamise ja suure viskekiiruse, puhastuskiiruse ja puhastamisega. Enne teraskonstruktsioonide osade katmist on pinnatöötluseks kasutatud katlakivieemaldusmasinat.

4. Alates 1950. aastate keskpaigast kasutab konksutüüpi haavapuhastusmasinate programm simuleeritud mürsu joonistamiseks kadrit.

5. Puhastusruumi kaitseb kõrge kroom-mangaanist terasplekk, millel on pikk kasutusiga, ilusa välimuse ja hõlpsasti vahetatav. Ilma šahtideta, neid on lihtne peale ja maha laadida ning lai valik transporti ja paigaldust saab reguleerida.