Derusting lahendus Auto piduriklotsid

Piduriklotsid on autoosades väga olulised, sest sellel on suur suhe ohutusega. Enne kasutamist tuleb piduriklotsid lasta ka roomikhaavu gaase, mis on varustatud rooste, oksiidiskaala ja liiva eemaldamisega piduriklotside pinnal. Muud lisandid

Täiustatud puhastusplaan auto piduriklotside jaoks:

1. Auto piduriklotsid saab panna roomik tulistas lõhkamise masin suurtes kogustes korraga. Võrreldes teiste puhastuslahendustega säästab see aega, pingutusi, tööjõudu ning on kiire ja mugav.

2. Auto tehas saab kohandada shot lõhkamise masin mudel vastavalt oma puhastus töökoormus. Mudeli konfiguratsioon ja suurus on erinevad ja hinnavahemik on erinev, sõltuvalt sellest, millist stiili vajate.

3. Pange autopiduriklotsid automaatsele söötmistõstukisse partiidena, vajutage söötmisnuppu ja piduriklotsid sisenevad otse puhastusruumi.

4. Rada haavlid lõhkamise ruumi pöörleb automaatselt, nii piduriklotsid ka flip, nii et shot lõhkamise seade masin tabab terasest kaadrid piduriklotsid ühtlaselt, ja seal on harva kohti, mis ei ole puhastatud.

5. Masin on varustatud tolmu eemaldusseadmetega ja võtab vastu kotitüüpi tolmukoguja. Seetõttu tolmu tekkinud ajal shot lõhkamine on otse imeda lapiga kott, seega ei ole vaja muretseda tolmureostuse töökohal.


q32