Drum Type Shot lõhkamise masina edastamise plaan

Kokkupandav käiguvahetus

4.jpg

Käigukasti ülekande peamised eelised on järgmised: 1 Hetkiülekandearv on konstantne, töö on stabiilne, edastamine on täpne ja usaldusväärne ning ruum saab edastada liikumist ja võimsust kahe kaherattalise vahel; 2 See sobib paljudele võimsustele ja kiirusele ning toide on väikesest väärtusest, mis on nulliga lähedane. Kümnete tuhandete kilovattide jaoks, perifeerne kiirus väga väikestest 300m / s-ni; 3 suurte jõuülekande efektiivsus, η = 0,92 ~ 0,98, kasutatakse tavaliselt mehaanilist jõuülekannet, jõuülekande kasutegur on suurem; 4 usaldusväärset pika tööiga; Väike ja kompaktne struktuur.


Käiguvahetuse peamised puudused on: kõrge tootmis- ja paigaldustingimuste nõuded, erivarustuse tootmine, kõrge hind, mis ei sobi pikkade vahemaade korral kahe telje vaheliseks edastamiseks.


Põhinõuded, millele jõuülekanne peaks vastama, on järgmised: 1 Hetkiülekandearv on konstantne ja löök, vibratsioon ja müra on väikesed, mis tagab parema edastamise stabiilsuse ja suurema liikumismäära. 2 Väikese suuruse ja kerge kaaluga eeldusel, et rattatel on hammastel kõrge tugevus, hea kulumiskindlus, suur kandevõime ja oodatav tööiga.


Kokkupandav turvavöö


Turvavõtu peamised eelised: 1 puhver ja löökvenum, sujuv ülekanne, madal müra; 2 vöörihma hõõrdejõuga, libistage rihma ja rihmarattaga kokkupuutepinna vahel ülekoormuse ajal, et vältida teiste osade kahjustamist; 3 sobib kahe telje keskpunkti jaoks suuremates olukordades; 4 lihtsat struktuuri, tootmine, paigaldus ja hooldus on mugavamad ja odavamad.


Rihmaülekande puudused: 1 ei taga täpse ülekande suhet; 2 vajavad suuremat pingutusjõudu, suurendavad võlli ja laagri jõudu; 3 ülekandeseadme üldmass on suurem, mitte piisavalt kompaktne; 4 turvavööaeg Lühem, madalam ülekandevõimsus.


Ülaltoodud omadusi silmas pidades on turvavarras rakendatav peamiselt: 1 suure kiirusega juhtumit, mida enamasti kasutatakse esmaklassilise väljundvõimsuse esimese etapi väljundiks. 2 keskmine ja väike jõuülekanne, tavaliselt mitte üle 50 kw. 3 Käigukasti suhe ei ole üldjuhul suurem kui 7 ja maksimum on 10. 4 Ülekandearv ei ole väga täpne.


Kokkupandav kett


Kettaseadmel on mõned turvavedude ja sidumisseadise omadused. Selle eelised on: kettaseade ei elastne libisemine ja libisemine, võib säilitada keskmise edastuskiiruse; ülekande suurus on kompaktne; ei vaja suurt pinget, mõjutades võlli. Koormus on väike; kandevõime on suur; efektiivsus on kõrge (η = 0,95 ~ 0,98). Samal ajal neelab ahela ülekandevõrk vibratsiooni ja mõõdukalt mõju, struktuur on lihtne, töötlemiskulu on madal, paigaldus täpsus on väike ja sobib keskmise kaugusega edastamiseks ja võib töötada karmides tingimustes. keskkond, nagu kõrge temperatuur, kõrge õhuniiskus ja raske naftareostus.


Ahela juhtimise puudused on: ei ole sujuvalt suure kiiruse korral; müra ja müra; ei sobi kasutamiseks ülekannetes, kus koormus muutub oluliselt ja kiiresti ümber; saab kasutada ainult paralleelste võllide vaheliseks edastamiseks; Paigaldus täpsus ja tootmiskulude suhe Drive high.


Keti ajami jaoks rakendatavad juhud: laialdaselt kasutatakse keskmise kauguse, mitmeteljeliste ja keskmise ülekandearvuga jõuülekandes. Ahelaülekannet saab kasutada avatud voolukatkestuseks koos halva keskkonnaga, väikese kiirusega ja raskeveokite ülekandega ning hea määrdega kiire edastamisega. Rolleri ahela ülekandevõimsus on tavaliselt alla 100kW, ahela kiirus on alla 15m / s, edastusaste I <=> Praegu võib selle maksimaalne jõuülekanne jõuda 500 kW ja maksimaalne keskmine kaugus võib ulatuda 8 meetrini.