Kummist rööbaste tüüpi lööklainega masina omadused

Rööbasteega kummist röövpuhastusmasina omadused:

Puhua Heavy Industry Co., Ltd. toodetud kummist roomikpuhastusmasin võtab kasutusele Saksa ettevõtte LUOSIl suure väljaviskekiirusega konsooltsentrifugaalpuhastustehnoloogia, mis võib oluliselt parandada puhastustõhusust ja saada rahuldava puhastuskvaliteedi. , Madal rikete arv ja muud omadused.

1. Laskepritsiga masina korpuse ja haavlõhkamisseadme paigutus määratakse kindlaks pärast arvutimõõtmelist dünaamilist projektsiooni modelleerimist nii, et mürsu voolu katvusala kataks täpselt tooriku pinna ja mürsk visatakse samaaegselt toorik tooriku pinna kõigist suundadest.

2. Kulumiskindla teraskummist rööpa kasutamine vähendab tooriku kokkupõrget ja kahjustusi ning vähendab masina müra.


1

3. Võtke kasutusele õhu eraldusseparaator, millel on hea eraldusvõime ja kõrge produktiivsus ning mis vähendab kulumisosade (näiteks lastud lõhkajate labad) kulumist.

4. Kasutatakse kott-tüüpi tolmu kogujat ja tolmuheitmete kontsentratsioon on madalam kui riigi standard, mis parandab töötajate töökeskkonda.

5. Pärast tooriku puhastamist saab rada pöörduda, et see automaatselt tühjeneks.

6. Kumm roomik-tüüpi lööklainega lõhkamismasin võtab populaarse hambutu vormi, mis säästab kaevu vundamendi ehituskulusid.