Filtreeri tolmu koguja, kuidas tõhus tolmu eemaldamine?


x1_1.1377139735_600_450_110010.jpg

Kõigepealt on filtri tolmu kogumisseadmete seade mingi tolmu eemaldamise seade?


Filtreeri tolmu kogumisseadmeid, et eristada sõnu mitu mudelit, filtri kassett tuleb teha suur hulk mudeleid, kliendi sõpru maksumus vastavalt disainitud õhu suurusele.

Kui filtrilemendi olemus filtri tolmufiltrist on oluline tegur selle kindlaksmääramisel, millist tüüpi tolmufilter sobib tolmu töötlemiseks. Tavapärastel juhtudel on filtri filtrist polüesterkiud rohkem, kõrge temperatuur ei ole väga kõrge. Üldine temperatuur temperatuuril alla 100 ° C. Loomulikult on spetsiaalset materjali kõrgel temperatuuril, kuid kulud on liiga suured, et seda teha sobimatutena. Muidugi, kui teil on spetsiaalne taotlus, võime kohtuda Qingdao Puhua Heavy Machinery Co., Ltd.

Kuid ainsaks puuduseks on see, et kui vajate spetsiaalset filtrikassettide materjali, on tarvikud tõenäoliselt meie ostmist vajavad. Tootmisgraafikus võib ehituse aja jooksul kuluda rohkem kui tavaline tolmu kogumisseade.


1342151652615.jpg


Qingdao Puhua Heavy Machinery Co., Ltd. Millised on filter tolmu kogumisseadmete eelised?


1, vastavalt keskkonnamõjude moodulite kombinatsioonile 2m3 / h õhuhulgast kõrgemal.

2, puutetundlik PLC automaatjuhtimine, kerge jälgida tööolukorda.

3, välise ventilaatori poolt, mida kasti võtab, võib õhu maht oluliselt suureneda.

4, filter automaatselt online-puhastamine, ei pea peata hosti muid toiminguid, kui filtri pinna küllastumine ja takistus teatud lubatava väärtuse, kui süstiklapp automaatselt avaneb, ja vastuvõtva töö protsessi omakorda filter üksus üksi tagasi puhta puhtaks.

5, suure efektiivsusega filterkasseti kui filterelemendi sisemine kasutamine, niiskuskindlus ja tugev tugevus suurendas märkimisväärselt käitlemisvõimet.

6, hea tihendus, kompaktsed struktuurid, vaba sekundaarne tolm, säästmisala.

7, pikk eluiga, ilma filterkomponentide sageli vahetamata, kuni viis aastat hooldusvaba, nii et tolmukogur oleks alati heas töökorras.

8, suruõhk automaatselt puhutud puhas, efektiivne filtri materjali regenereerimine, pasta pole näide, madal rõhukadu, ventilaatori energiatarbimise vähendamine ja energia säästmine.

9, sub-mikroni filter, korstnaid ei saa otsekoheselt tühjendada.

10 süstimisklapi importimine, selle eluiga üle 1 miljoni korra, energiasäästlik suruõhu tarbimine võrreldes tavapärase tolmu kogumisega, võib rõhk süstimisega vähendada rohkem kui 30% võrra.

11, 1um reguleeritava filtri kasutamine võib tõhusalt ära hoida vee ja õlide sisaldavate prahtkohtade osakeste sissehingamist (valikuline).

ec95fda4e82298f68b3b363da43f8c89_310_0_max.jpg

Qingdao Puhua Heavy Machinery Co., Ltd. filter tolmu eemaldamise mõju kuidas?


Qingdao Puhua Heavy Machinery Co., Ltd. filtri tolmu kogumisseade on praeguse tolmu eemaldamise efektiivsus tolmu eemaldamise seadmete, filtri, süstimisklapi ja juhtimissüsteemi jaoks, kasutades maailmakuulsaid imporditud tooteid. Filtrelement, kasutades polüestrit peritoneaalset põletusmeetodit ja muutub superfilmiks, submikrooni osakeste filtreerimise efektiivsus on kuni 99,99%, suruõhu tolmu filtri taastamine, manse-masina liidese abil juhitav süsteem võib saavutada automaatse kontrolli


Qingdao Puhua Heavy Machinery Co., Ltd. filtri tolmu kollektsioon on kuidas disainilahenduse põhimõte?


Qingdao Puhua Heavy Machinery Co., Ltd. Keskkonna filtri tolmu koguja unikaalne disain, alates valamukasti pärast vertikaalset struktuuri, lihtsasse hooldusosakonda, püüab lihtsustada hooldust, nii et filtri asendamine oleks turvalisem, kiirem ja lihtsam. Kuna tolmuühik on pika tööea ja suurepärase tolmu kogumise ja puhastamise võimega, nii et tagada pikk töö, kuid kui on vaja filtrit vahetada, saab kiireid, lihtsaid või ühtlasi tööriistu demonteerida ja parandada.


Tavalises töös, näiteks: gravitatsioon, inertsiaalne jõud, kokkupõrge, elektrostaatiline adsorptsioon, sõelumine jne. Tolmuõhuga filtri tüüpi tolmukollektori sissepääsu ülaosas suureneb ristlõikepindala tõttu tekkivad suuremad tolmuosakesed, tuule kiirus ja parandatakse otsest lahendust, väiksemad tolmuosakesed läbi filtri. Tolm on filtreerimistasapinnast väljas, puhasta õhk läbi kassettkeskuse puhta õhukambrisse ja seejärel väljalaskeava ventilaatori tühjenemiseks. Filtri jätkudes tõuseb filtri tolm ja kollektori pinnal olev tolm ja filter tõuseb pidevalt, reguleerib tahkes olekus juhtmoodulit õhu membraanklapi avamiseks solenoidklapiga ja rõhuõhk voolab otse filtrivaliku valimiseks, filtri pinnal kogutud tolm selge, nii et filtri kassett taastab. Tolm on peamise õhuvooluga ja raskusjõu mõjul tolmuosakeses. Tsükkel, pidev filtreerimine, nii et seadmed oleksid pidevalt tagatud.