Lõuna-Aafrikasse saadeti täisautomaatne ringlussevõetud liivapritsituba

Eile saadeti Lõuna-Aafrikasse täisautomaatne liivapritsituba. Täisautomaatne ringlussevõetud liivapritsituba sobib katlakivide haardumise parandamiseks suuremahuliste valandite, sepistatud teraskonstruktsioonide, ehitusmasinate, tööstuslike katelde, keemiliste masinate, laevaehituse ja muude pindade katlakivi eemaldamiseks, roostetamiseks ja tugevdamiseks.

未标题-1

Täisautomaatne pneumaatiline liivapuhastusruum võtab kasutusele täiustatud lööklainetega põrandatehnoloogia. Kuna lastud lõhkamispõranda kärgstruktuur jaguneb lõhketööde pinnale ja sisselasketuule all imemise töörežiim, moodustub kogu liivapritsimisruumis ühtlane õhuvool ülevalt alla, ja lastud lõhkamise käigus tekkiv tolm summutatakse tõhusalt maapinnast madalamal kui 0,5 m, nii et lõhkamisruum oleks hästi nähtav ja töötajate mõju toorikule oleks intuitiivselt nähtav, seega parandab see ka tööd töötajate tõhusus.

2

Hinnavee automaatse mehaanilise edastamise taaskasutusliivapuhastusruumi eelised:

See seeria automaatse mehaanilise edastamise ja ringlussevõtuga liivapritsimisruum sobib katlakivide haardumise parandamiseks, roostetamiseks ja tugevdamiseks suuremahuliste valandite ja sepiste, keevitatud teraskonstruktsioonide, masinate, tööstuslike katelde, keemiliste masinate, laevaehituse ja muude pindade jaoks .

Puhua mehaanilise taaskasutamisega lõhkamisruumil on lihtne ja usaldusväärne struktuur, tugev ülekoormus ning seda pole lihtne blokeerida. Mehaanilise taaskasutamisega lõhkamisruumi eelised on mugav paigaldamine, madal hind ja mugav hooldus. Seda kasutavad pinnatöötluse kasutajad.