Iraani kliendid tellisid Qingdao Puhua kolm seadet

Peamised tooted Qingdao Puhua Heavy tööstuse hulka kuulipuhastusmasin, liivapritsi ruumi, CNC turret mulgustamiseks masin, CNC mulgustamiseks masin paks plaat, CNC press pidur, lõikamise masin ja nii edasi. Ettevõte alustas rahvusvahelist äri alates 2009. aastast, on juba eksportinud üle 60 riigi.

SE3510.jpg

Hiljuti Iraan kliendid külastasid meie firma , nad on huvitatud meie CNC tornist mulgustamiseks masin, meie insener tutvustas üksikasjalikult meie firma ja masinad , samuti edastada mõned küsimused klientidele.

FCD39DEA530DBDCC7462A8C65C914E41.jpg

Meie insener juhendab kliente meie töökoja külastamiseks, nad on rahul meie saidi keskkonna ja detailide töötlemisega. Nad on šokeeritud, kui meie insener ütles neile, et saame valmistada spetsiaalse CNC-stantsimismasina kuni 25 mm paksuse plaadi jaoks.

New design of AMD-357.jpg

Kliendid olid väga huvitatud sellest, kui meie insener ütles neile, et parandame oma tehnoloogiat ja välimust meie CNC mulgustamiseks masinale, neile meeldib meie uus disain, kui me näitame neile uusi seadmeid.

IMG_0409_副本.jpg

Pärast ettevõtte külastamist kaks nädalat tellis klient meiega kolm hüdraulilist CNC-torniga mulgustussüsteemi. Selle lepingu suurus on ligikaudu 220 000 dollarit.


Nüüd valmistame neid seadmeid klientidele. Pärast seda tarnime seadme Iraani kliendile ja saame inseneri masina installimiseks ja debugimiseks.