Mobiilse sillutise lööklaine tähtsus kiirteel

Mobiilse kõnniteega haavapuhastusmasinaga puhastatud maanteesilla tekk võib vastata silla veekindla kihi projekteerimise nõuetele, ehitustehnoloogia üksikasjalikele spetsifikatsioonidele ja standarditele ning kontrollimeetoditele. Suurendage liimikindlust veekindla kihi ja vundamendi vahel. Pikendage tee eluiga. Liikuvate kõnniteede lõhketööde masinate puhastamine on riiklike suuremahuliste teedeehitusprojektide loendis nimetatud kõnnitee lõhkepuhastusmasinate puhastamiseks.

Terviklik ja suurepärane veekindel süsteem koosneb kahest osast:

1. materjali enda kvaliteedi ja toimivuse tagamine;

2. Ehitusprotsessi meetodi garantii.

Eespool nimetatud kahe aspekti ühine mõju võib täielikult kajastada veekindla kihi rolli, kuna kogu veekindel süsteem on hädavajalik.

1

Pärast aastaid kestnud raputamist ja välismaistele kogemustele viitamist on Hiina sõnastanud asjakohased standardid ja spetsifikatsioonid veekindla materjali enda jõudlusnõuete kohta; ehitustehnikaid ja -meetodeid käsitlevad nõuded on siiski vähem seotud. Eriti sildade aluspindade praegusel pinnatöötlusel sildade hüdroisolatsioonis on peaaegu kõik materjalitootjad mõistnud, et aluspinna töötlemistulemused mõjutavad otseselt kogu hüdroisolatsioonisüsteemi kvaliteeti, kuid silla pinnatöötluseks sobivaid seadmeid pole olnud. .

Mobiilse pillidega lasketöötlemise masina rakendamine betoonsildadele on välismaal olnud väga levinud ravimeetod. Ainult vähesed sillad kasutavad Hiinas pinnatöötluseks haavlõhkamismasinat. Praegu Hiinas kasutatavatel meetoditel: kunstlik peiteldus, mehaaniline peiteldus, kõrgsurvevesi jne on kõigil madalad ehitustõhusused ja tõsine keskkonnareostus ning need tekitavad isegi algsel betoonpinnal tugevat vibratsiooni, põhjustades täiendava mikro- pragusid ja suuremahuliste mehhaniseeritud ehituste jaoks pole see mugav. Halb nakkuvus.