Põhijooned Suur Roller Shot Lõhkamise masin

1. Haavlilõhkamisseadme paigutust simuleerib arvuti kolmemõõtmeline dünaamiline simulatsioon ning arvuti konstruktsioon määrab määratud nurga ja asendi, et tagada töödeldava detaili täielik ja põhjalikult puhastamine ning pimeala ja surnud nurga vähendamine miinimumini.

2. Puhastuskambri korpus on keevitatud terasplaadi ja profiili terasest raamiga. Kambri korpus on vooderdatud 10mm paksuse kulumiskindla spetsiaalse rauast kaitseplaadiga, mida surutakse kaitsemutriga, et seda oleks lihtne lahti võtta ja asendada. Kaitseplaadid on kaitstud süleliigenditega.

3. Rulli šahtid söötmise ja tühjendamise rullid on kõik keevitatud kvaliteetse süsiniku terasest õmblusteta terasest torud ja kustutatud ja karastatud võlli pead. Kuju ja paigaldamise mõõtmed töödeldakse tervikuna pärast keevitamist, et tagada koaksiaalsus.

4. Mürskringlussüsteem võtab kasutusele täiustatud üle- ja hüvitussüsteemi, et tagada, et seadmel on töötamise ajal kogu aeg asjakohane kogus lendkehasid, ning puhastusmõju mõjutavaid mürsku ei kao üleminekuaja.

5. See seade võtab vastu kaheastmelise tolmu eemaldamise. Tolm on kõigepealt läbinud jäme tolmu eemaldamise kaudu vananemiskasti, suuremad osakesed on lahendatud, ja seejärel filter kassett tüüpi tolmu koguja kasutatakse trahvi filtreerimine. Tolmu püüdmise mõju on hea ja tolmu eemaldamise tõhusust mikronitolmu võib ulatuda 99,5%.

6. Seda masinat juhib Siemens Programmeeritav Loogikakontroller (PLC), sagedusmuundur on ka Siemensi tooted ja muud elektrilised komponendid on kõik Chinti tooted. Kogu süsteem on varustatud automaatse/manuaalse lülitiga ning on varustatud ohutuskaitsefunktsioonidega, nagu elektriblokeerimine, eneselukustus ja rikkehäire, et tagada seadme ohutu toimimine.

主图模板