Teepuruga lõhkamismasina hoolduspunktid

Maanteerelvadega lõhkamismasinate hoolduse põhipunktid:

1. Kontrollige kõiki ülekandeid kaks korda nädalas.

2. Kõik maanteelõhkamise masina õlituskohad tuleb regulaarselt täita mootoriõli, määrdeõli või määrdega vastavalt nende nõuetele.

3. Kontrollige lastud lõhkamismasina katet, tera, tiivikut, suunahülsi ja lõheratast kaks korda iga vahetuse korral ja vahetage see viivitamatult välja, kui see on kahjustatud.

4. Tihendid (kulumaterjalid) tuleb iga päev kontrollida ja kahjustuste korral välja vahetada.

5. Asendage lastud lõhkaja pealaagri pesa laager uue kiire määrdega.

6. Operaator peaks puhastamisefekti igal ajal kontrollima. Kõrvalekallete ilmnemisel peaks operaator masina viivitamatult seisma jätma ja seadme üldkontrolli tegema.

未标题-1

Praegu kasutatakse kõnnitee löögipuhumismasinate tehnoloogiat laialdaselt sillateki hüdroisolatsioonikihi ehituse, teraskarbitala korrosioonivastase ehituse ning betooni ja asfaltkatte hoolduse valdkonnas.

Ebaõige aluspinna töötlemise tehnoloogia ja meetodid mõjutavad tõsiselt aluspinna sidumismõtet ülemise kattematerjali, kattematerjali ja veekindla materjaliga, mis piirab tõsiselt materjali enda jõudlust, kahjustades sellega tõsiselt inseneri kvaliteeti. Sillutise lõhkamine mängib olulist rolli betooni puuduste eelnevalt tuvastamisel ja ennetamisel enne nende tekkimist.