My Company Steel Pipe Outdoor Wall Shot lõhkamismasinate seadmete kirjeldus

Steel Pipe Outer Wall Shot Lõhkamine Masina seadmete kirjeldus


741235971330309_副本.jpg

Terastoru välise seina löögi masin

Seadmed, mis kasutavad elektromagnetilise kiiruse juhtimist, kiiret söötmist ja saatmist, tagamaks, et toorik on täiesti täiustatud.Seadmed, mida kasutatakse madala pinna projekteerimiseks, paigaldamiseks ja hooldamiseks, on lihtsad.


Tsentrifugaalse lõhkamismasina suurte lõhkamismasinate (Swiss + GF + DISA Blasting Technology) kasutamine parandab oluliselt puhastustõhusust, saate puhta kvaliteedi.


Vastuvõtva pillipumba ja kruvikonveieriga tooriku kogumiseks, hajutatud kaadrid.


Lendamisaeg kumulatiivse ajastusfunktsiooniga, et juhtida asendustõkkepuksid ja muud kulumisosad.


Kõik simuleeritud mürskude kaardid (sh laskumismasinate mudeli number, ruumilise paigutuse arv ja asukoht jne kindlaksmääramine) ja täppislõikamismasina täielikud joonistused on täielikult CAD-põhised. Läbilõikamismasinate valik ja paigutus on mõistlikumad. Parandage mürskude kasutamist ja tööviljakust, et tagada puhastusmõju, vähendades ihukaitsmete kulumist.


ZGMn13 puhas siseruumides kasutamiseks kaitse, spetsiaalsete mutrite kinnitusmutrite kasutamine, asendamine lihtne ja mugav, pikk kasutusiga, löökpillide varustus on praegu parim ruumi keha kaitseplaat.


Separator, kasutades USA firma BE-kardina tüüpi separaatorit, hea eraldamine.


Projectiili juhtimissüsteem, mis kasutab meie enda uuritud ja väljatöötatud gaasil kontrollitud ventiilijuhti, on lihtne ja usaldusväärne.

711704436089706.jpg

Terastoru lõhkamismasina koostis ja struktuur:


Välimise seinaga lõhkamismasin on uut tüüpi lõhkamisseadmed. See koosneb esikülje toast, lõhkeaine puhastusruumist, lõhkamisseadme kokkupanekust, tagumisest kinnitusruumist, kuulmaterjali ringlussevõtu puhastussüsteemist, rullukonveierist, platvormi redelist, tolmu eemaldamise süsteemist ja elektrikontrollist. Kompositsiooni osa (vt üldplaan). Masina keevitusplaadi detailid on ära lõigatud, et parandada roostevastaseid omadusi ja värvide adhesiooni.