Lubatud lõhkamismasina läbimine Saada aadressile Zhuhai, Guangdong

Täna laaditakse ja saadetakse Q69 möödasõidulõhkamismasin, mille kodumaised kliendid tellisid Zhuhai, Guangdongi. Vaatamata mitmesugustele raskustele viis Qingdao Puhua rasketööstuse kontsern kliendi seadmed valmis ettenähtud aja ja koguse piires.

主图模板

Q69 rull-tüüpi H tala- ja teraskonstruktsiooniga haavapuhastusmasin, liivapritsiga masinpuhastusmasin, liivapritsiga masin on vastavalt kasutaja vajadustele konstrueeritud spetsiaalsed seadmed, seda kasutatakse toorikute puhastamiseks ja tugevdamiseks. Lõhketöötluse abil ei saa see eemaldada ainult pinna rooste, valmistades end ette mittepurustava katsetamiseks ja kaetud korrosioonivastase värviga; samal ajal parandab terase väsimustugevust.

1

Qingdao Puhua Heavy Industry Group on professionaalne mehaaniliste seadmete tootja, millel on tugev tootmistugevus ja täiuslik müügijärgne teenindussüsteem. Ettevõte ei tooda mitte ainult haavalpuhastusmasinate seadmeid, vaid ka CNC-stantsimismasinate seadmeid, mis on teile hea valik masinate ja seadmete ostmiseks.