Maanteelõhkamise masina põhimõtted ja eelised

Maanteerelvadega lõhkamismasina põhimõtted ja eelised

1. Katendiga lastud lõhkamismasin viskab terashaavli läbi lastud lõhkaja ja viskab selle kindla nurga all betoonpinnale, nii et terasest lastud betooni pind ja betooni pind karestuvad, et muuta betoonpind karedaks ja eemaldage järelejäänud tsement. Ujuvpraht ja muu praht.

2. Maanteel tulistav lõhkamismasin on varustatud tolmu kogujaga ja pärast lastud lõhkamist ei jää maapinnale tolmu. Veelgi enam, tolmukollektori tekitatud negatiivne rõhk taastab terasehaavli ja puhastatud lisandid ja tolmu. Graanulid taaskasutatakse automaatselt ning lisandid ja tolm satuvad tolmukasti.

未标题-1

3. Puhutud epoksüpõrand ja epoksüüdkrunt on ideaalselt integreeritud, tugeva nakkuvuse, kulumiskindluse ja tugeva karedusega.

4. Epoksüpõrandapuhumismasin on praegu suhteliselt arenenud lööklainepuhastusseade, lisaks on haavlipritsmetehnoloogia lihtne epoksüpõranda konstruktsioon, väikeinvesteering, tõhus ja keskkonnasõbralik ravimeetod.

5. Kasutatakse suure pindalaga betooni, terrazzo, karastatud ja kulumiskindla maapinna, marmori ja muude aluspindade lõhketöödel.

1