Professional Shot Blasting Machine Manufacturers ütlevad teile, kuidas kasutada Shot lõhkamise masin õigesti!

Laske lõhkamise masinaga õiged tööprotseduurid:

711704436089706.jpg

Tumble Belt Shot lõhkamise masin

1, lõhkamise masinaseadmete käitamine, fikseeritud töökoha koolituse ametikohtade range rakendamine, mis tunneb õhusõiduki jõudlust ja omadusi.


2, olema tuttav tööprotseduuriga, lõhkamismasina manuaal kasutamiseks, remont ja hooldus.


3, peab operaator kontrollima juhtpaneeli (paneeli), et kõik lülitid on soovitud seadistusasendis (kaasa arvatud toitelüliti), enne kui nad saavad käivituda, et vältida tõrkeid, elektriliste ja mehaaniliste seadmete kahjustusi, mille tulemuseks on seadmete õnnetused .


4, mitteelamulised operaatorid ei tohi juhtida elektrit juhtimispiirkonda või puudutada seda ega tohi olla õnnetuste vältimiseks kohaliku tööala läheduses.


5, peab operaator kandma kaitsetermineid, prille ja nii edasi.


6, Operaatorid pööravad paneelile erilist tähelepanu igat liiki instrumentidele, kui need on sisse lülitatud. Kui kõik instrumendid jõuavad oma normaalsetele väärtustele, saavad nad väikesi kraane (rullukonveierid) tööprogrammi juhtida. Kui leitakse, et üksiku instrumendi puhul on suurem viga (mitte normaalne), siis see sulgub kohe. Kontrollige seadme tõrkeid enne tavalist käivitamist.


7, seadme töö, peab käitaja seadmeid kontrollima seadmete mitmesuguste osade ebanormaalse müra ja ülekuumenemise kohta. Kui seadmel on tõsine töö rikkis, peatub see "hädaseiskamisnupu" nupu parandamiseks ja teeb spetsialistidega koostööd, et seadmed rikkuda.


8, peab käitaja masinaparatuuri seadmeid juhtima seadmete hoolduse ja iganädalase hoolduse (sh määrimine) jaoks. Puhasta tolmu kollektsioonis tolmu kogus igal nädalal õigeaegselt, et see ei kahjustaks tolmu eemaldamise kvaliteeti ja tagaks seadme heas seisukorras.


9, peab käitaja saavutama tsiviliseeritud tootmise ja ohutuse tootmise, samal ajal rangelt rakendama vahetussüsteemi.


10, töö on lõppenud, lülitatakse kohe välja toitelüliti, nii et lõhkamismasinate varustus töötab. Ja puhastage töökoht.