Q37-seeria konkslõhkamismasin saadeti Chongqingile

Täna on ka külm päev, kuid see ei saa takistada meil klientidele saatmast. Meie tellimusel valmistatud konkslõhkamismasin Chongqingis valmis ja siluti paar päeva tagasi ning saadetakse täna kohale.

主图模板

Q37 seeria konksuga haavelpuhastusmasin on ette nähtud väikeste valandite pindade puhastamiseks või tugevdamiseks, sepistamiseks valutööstuses, ehitus-, keemia-, mootori-, tööpinkide tööstuses. See on spetsiaalne mitmesuguste pindade puhastamiseks ja lõhkamise tugevdamiseks, väiketootmine valandid, sepised ja terasdetailid vähese viskoosse liiva, liiva südamiku ja oksiidkooriku puhastamiseks. See sobib ka pindade puhastamiseks ja termotöötlusdetailide tugevdamiseks, eriti kergete, õhukeste seinaosade puhastamiseks, mis ei sobi löögiks.

未标题-1

Qingdao Puhua Heavy Industry Group on professionaalne mehaaniliste seadmete tootja, millel on tugev tootmistugevus ja täiuslik müügijärgne teenindussüsteem. Ettevõte ei tooda mitte ainult haavapuhastusmasinate seadmeid, vaid ka CNC-stantsimismasinate seadmeid, mis on teile hea valik masinate ja seadmete ostmiseks.