Saudi Araabia kliendid tellisid neli seadet Qingdao Puhuast

Eelmisel kuul külastasid meie tehast kaks Saudi Araabia klienti , kes on huvitatud meie lõhkamismasinasse, liivapritsimisruumist, värvimisruumist ja kuivatusruumist.


Meie insenerid ja müügiesindajad tutvustasid ettevõtet, nad on väga huvitatud, kui kliendid teavad, et oleme juba eksportinud üle 60 riigi.


Pärast seda tutvustas meie insener üksikasjalikult meie disaini, mis kujundati vastavalt kliendi töökoha nõudele , vastama ka mõnedele küsimustele, mida kliendid on huvitatud. Meie kliendid on rahul meie inseneri tehnoloogia ja disainiga.

Meie insener juhendab kliente meie töökoja külastamiseks, nad on rahul meie saidi keskkonna ja detailide töötlemisega. Nad on šokeeritud, kui meie insener ütles neile, et saame valmistada spetsiaalse CNC-stantsimismasina kuni 25 mm paksuse plaadi jaoks. Nad on huvitatud ka CNC mulgustamiseks masinast ja ütlesid, et me hoiame teise projektiga ühendust.

Pärast tehnoloogiate ja hinna üle arutamist tegi kliendid otsuse ja tellis meie firmas neli varustust, lööklaine, liivapritsituba, kuiva tüüpi värvimisruum ja kuivatusruum. Selle lepingu summa on üle 300 000 dollari. Kliendid ütlesid mulle, et nad olid külastanud nelja muud ettevõtet, kuid valivad meid, oleme väga uhked konkurentide silmis.

 

Nüüd valmistame neid seadmeid klientidele.

Sand blasting room 01.jpg

Sand blasting room 02.jpg

SE3510.jpg

New design of AMD-357.jpg

mmexport1463040892769.jpg