Lahendus haavapuhastusmasina tolmu eemaldaja halva mõju jaoks

Kuidas lahendada lastud lõhkamismasina kehva tolmu eemaldamise efekti, on paljud inimesed vaevanud. Täna heidame pilgu sellele, kuidas lahendada lastud lõhkamismasina kehv tolmu eemaldamise efekt. Lastud lõhkamismasin võib sepistatud osa pinnalt eemaldada katlakivi, rooste ja mured, mis võib parandada sepistatud osa pinna kvaliteeti. Laskepuhastusmasinasse paigaldatakse tavaliselt spetsiaalne tolmueemaldussüsteem, et puhastada lasketööde käigus tekkinud tolm. Lastud lõhkamismasinas olev tolmu eemaldamise süsteem suudab tolmu hästi imada ja lahendada lastud lõhkamismasina reostuse probleemi. Kui lastud lõhkamismasina tolmu eemaldamise efekt on halb, peab kasutaja kõigepealt kontrollima lastud lõhkamismasina ventilaatori juhtmete ühendamist.

Lastud lõhkamismasina ventilaatori õige ühendamine mõjutab otseselt lastud lõhkamismasina tolmu eemaldamise efekti. Kui ventilaator on valesti ühendatud, põhjustab see ventilaatori libisemist.

   1. Lastud lõhkamismasina kontrollimisel pöörake tähelepanu lastud lõhkamismasina tolmukoti reguleerimisele.

   2. Tolmukoti reguleerimisel vältige tolmukoti kahjustamise probleemi, kuna sidumine pole kindel.

   3. Operatsiooni ajal peaks kasutaja kontrollima ka seda, kas tolmutihend on terve. Kui tihend pole hea, võib tolm lekkida.

1