Terase töötlemise liin

terase töötlemise liin

Eile on kõik Singapuri klientide ostetud terasetöötlemisliinid lähetatud. Kuna terase töötlemise liin on väga suur, jaotati see kuueks autoks, mis lõpuks eile Singapuri saadeti.

JOJLLYNBBKRWWG7NA7PY%0U


terasplaadi töötlemisliin   Spetsiaalselt konstrueeritud terasplaadi, sektsioonterase, talade või konstruktsiooni lõhkamiseks. Terasplaadi, sektsioonterase, talade, varraste lööklainetega lõhkamismasin on konstrueeritud ja toodetud, rakendades sarnaste toodete eeliseid nii riigis kui ka mujal.

Roostetav puhastusosa (puhastuspuhastus) võtab vastu suure tõhususega prügiratta ja täieliku katiku tüüpi lastud liivaeraldaja.

Pühkimismasin võtab vastu spetsiaalselt valmistatud ülitugevast nailonist valtsharja ja kõrgsurveventilaatori. Eelsoojendus- ja kuivatamisosas võib kasutada erinevaid kuumutusmeetodeid. Värvi pihustamisel kasutatakse kõrge rõhu all õhuvaba pihustamise meetodit.

Kogu seadmete komplekti kontrollib PLC ja see on rahvusvahelise edasijõudnute suuremahuline komplekt.

Seda kasutatakse peamiselt terasplaadi ja erinevate konstruktsiooniosade pinnatöötluseks (nimelt eelsoojendamiseks, rooste eemaldamiseks, värvi pihustamiseks ja kuivatamiseks), samuti metallkonstruktsiooniosade puhastamiseks ja tugevdamiseks.

_@_)SP]I74OLO(COTM0$8Z6

Terasplaatide töötlemise liin on vaid üks paljudest meie ettevõtte toodetest. Meie ettevõttes on palju muud tüüpi lööklaineid ja CNC-stantsimismasinaid. Kui soovite teada rohkem teavet, Tere tulemast Qingdao Puhua raske tööstuse rühma.