Riputatava keti haavlõhkamismasina eelised

Kontaktvõrgu läbisurvetugevduspuhastusmasina eelised on järgmised:

1) Võtke kasutusele kontaktvõrk, mitme konksuga, samm-tüüpi perioodiline töö, töödeldavad detailid ei põrku ega deformeeru ning neid saab võimalikult suure tõhususega riputada efektiivsesse ruumi võimalikult palju.

2) Nelja suure võimsusega lööklaine mõistliku konfiguratsiooni abil tuleb vastu võtta ühe sisendi ja ühe väljundi vorm, töötades omakorda välja detaili, mis on hästi saavutanud TES-0220 standardi tugevdavad tehnilised nõuded ja saavutanud oodatava tugevnemise. mõju.

3) Elektriline juhtimissüsteem võtab vastu imporditud PLC, et juhtida kogu seadme komplekti käivitus- ja seiskamisprotsessi. Sellel on kõrge automatiseeritusaste ning see teostab kogu seadme komplekti iga süsteemi dünaamilist jälgimist ja kaitset. Sellel on heli- ja valgussignalisatsioon ning automaatne rikkekäsitluse funktsioon.

4) Puhastuskambri ülemine, alumine ja vastaskülg on valmistatud kõrge kroomikindlusega pika kasutusiga malmist. Vastu võetakse üks pea- ja kaks abiruumi; ülemine õmblus ja tööuks on mitmekihiliselt suletud, mõistliku konstruktsiooni ja hea tihendusvõimega.

5) Tolmu eemaldamise süsteem võtab vastu teisese tolmu eemaldamise ning tsükloni tolmu eemaldamise ja impulssfiltri tolmu eemaldamise kombinatsioon parandab oluliselt tolmu eemaldamise efekti ja tolmu emissiooni kontsentratsioon on madalam kui vastavad riiklikud standardid.


1