Läbipüstimismasinaga terastoru koostis ja tööpõhimõte

1. Rull-laua transportimine:

Selle masina töödeldav detailide edastamise süsteem koosneb V-kujulistest sarikadest, mis moodustavad kambri korpusega teatud nurga. Toorikud juhitakse sarikade pöörlemisel rulllaual edasi. Kuna sarikate V-kujuline pind moodustab toorikutega nurga, ajab see toorikuid edasi. Spin liikumiseks. Tooriku iga pinna puhastamise eesmärgi saavutamiseks.

(1). Transpordirullilaud koosneb sisendrullilauast, haavalpuhumislaua rulllauast, vahepealse üleminekuga rulllauast ja väljundrullilauast.

(2). Sisend- ja väljundrullilaua rullid on keevitatud kvaliteetsete süsinikterasest õmblusteta terastorude ning karastatud ja karastatud võllipeadega. Kontuuri ja paigalduse mõõtmed töödeldakse pärast keevitamist, mis tagab koormuse 1,2T / m (kandevõimet saab kujundada vastavalt terastoru kaalule) ja tagab koaksiaalsuse.

(3). Haavelpuhastuse ruumis olevad rullid, mis läbivad laskmise, on varustatud kõrgekroomse kulumiskindla malmist kestaga, mida saab hõlpsasti vahetada.

0_副本

2. Haavelpuhastuse ja rooste eemaldamise süsteem:

See koosneb eesmisest tihendusruumist, tulirelvade lõhkamise ruumist, keskmisest isolatsiooniruumist, puhastusruumist, tagumisest tihendusruumist, haavlite taaskasutussüsteemist ja haavlõhkamisruumi tolmu eemaldamise süsteemist.

3. Lõhkamispuhastusruum:

Puhastusruum vastutab peamiselt terastoru pinna puhastamise eest pärast haavlõhkamist ja rooste eemaldamist. Võtmetähtsusega on terastoru ülemise pinna terasest haava ja terase puhastamine pärast rooste eemaldamist. Meie ettevõte põhineb kogemuste omandamisel, mis on kogutud paljude terastorude lõhkamise ja rooste eemaldamise projektide elluviimisel. Koos välismaiste toodete kõrgtehnoloogiaga pakutakse terastorude puhastamiseks välja primaarse puhastuse ja sekundaarse õhu puhumise meetod: sekundaarne õhupuhumisel kasutatakse kõrgsurveventilaatorit, et puhastusruumis kaks korda puhuda.

1