Roomikpuhastusmasina kasutamine ja omadused

Roomikpuhastusmasin kuulub masinatööstusele. See kuulub uute masinatööstuste hulka ja sobib üksikute või väikeste ja keskmise suurusega esemete puhastamiseks. See kasutab kuulide lõhkamise masina tööruumis mürskude toorikusse viskamiseks kiireid pöörlevaid ventilaatorirattaid. Koristamise eesmärgi saavutamiseks.

Roomikpuhastusmasinat kasutatakse peamiselt väikeste valandite, sepistatud toorikute, vedrude ja muude toorikute liiva puhastamiseks.

Roomik-tüüpi haavlõhkamismasinas kasutatakse laialdaselt erinevaid arenenud tehnoloogiaid nii kodu- kui välismaal. See on hea puhastamisefektiga, väga kompaktse ehitusega ja ebatavaliselt madala müratasemega puhastusseade. Ja sellel on järgmised eristavad omadused.

1

Funktsioonid:

1. Peamiselt on kolm erinevat eenduva kiirust. Masina tööks erinevad tööparameetrid on erinevad eenduv kiirus.

2. Sellel on märkimisväärsed omadused, pikk kasutusiga ja lihtne struktuur.

3. Kiiret eraldusstruktuuri omav arenenud alamtüüp on rahuldava eraldusmõjuga ja kõrge tootlikkusega, mis parandab masina kasutusiga.

4. Rihmaratas võtab vastu praeguse väga arenenud kiirvahetusstruktuuri, mis parandab masina töö efektiivsust ja vähendab töötajate töörõhku.

5. Roomikpuhastusmasinas kasutatav tolmu koguja muudab tolmuheitmete kontsentratsiooni madalamaks kui riiklik standard, mis mitte ainult ei vasta riiklikele vähese süsinikuheitega keskkonnakaitsenõuetele, vaid parandab veelgi töötajate töökeskkonda ja pakub töötajatele tervislik töö.