Riputatava ketilõhuga lõhkamismasina kasutusalad ja eelised

Kontaktvõrguga läbipuhumismasin on seade, mis kasutab kiirelt pöörlevaid tiivikuid, et visata kuulid teatud kiirusel töödeldava detaili poole, puhastades ja tugevdades sellega tooriku pinda tõhusalt. Suure tootmise efektiivsuse tõttu sobib see masstootmiseks. Saab hakkama paljude erinevate toorikutega, eriti ebaregulaarsete ja kergete toorikutega, mida kasutatakse laialdaselt autoosade tööstuses, masinatööstuses jne.

未标题-1

Kontaktvõrguga läbipuhumispuhastusmasina eelised on järgmised:

1) Kasutades kontaktvõrgu, mitme konksuga, sammhaaval tsüklit, ei satu toorikud üksteisega kokku ja deformeeruvad ning neid saab võimalikult palju riputada efektiivsesse ruumi ja tootmise efektiivsus on kõrge.

2) ühe- ja ühekordse vormi abil, millel on nelja suure võimsusega haavlipritsi mõistlik konfiguratsioon, lastakse toorikud omakorda, mis vastab standardi TES-02-2 tugevdamise tehnoloogia nõuetele ja saavutab oodatava tugevdav toime.

3) Elektriline juhtimissüsteem kasutab imporditud PLC-d, et kontrollida kogu seadme komplekti käivitamist ja väljalülitamist kõrge automatiseerituse juures. Samuti teostab see kogu seadme komplekti kogu süsteemi dünaamilist jälgimist ja kaitset koos heli- ja valgussignalisatsioonisüsteemide ning automaatse rikkekäsitlusfunktsioonidega.

4) Puhastuskambri ülemine, alumine ja vastaskülg on valmistatud kõrge kroomi kulumiskindlast malmist, millel on pikk kasutusiga. Kasutatakse ühte peamist ja kahte abiruumi; ülaõmblused ja tööuksed on suletud mitme kihiga, konstruktsioon on mõistlik ja tihendusvõime hea.

(5) Tolmu eemaldamise süsteem võtab vastu teisese tolmu eemaldamise. Tsükloni tolmu eemaldamise ja impulssfiltri tolmu eemaldamise kombinatsioon parandab oluliselt tolmu eemaldamise efekti ja tolmu emissiooni kontsentratsioon on madalam kui vastav riiklik standard.