Millised on lisaseadmed, mida sageli vahetavad roomikpuhastusmasinad

Millised on lisaseadmed, mida sageli asendavad roomikpuhastusmasinad?

Üldine laskurlõhkamismasin on omamoodi hävitav varustus. Terashaav kahjustab ka tooriku löömist seadme enda jaoks. Tavalise roomikpuhastusmasina kandvad osad on järgmised:

1. Lõhkamismasina sisekaitse, lõhkamismasina suunahülss, poolitusratas, tiivik, ülemine kaitse, külgkaitse, otsakaitse, liiva sisselaskelehter, rõhurõngas, tihend, tihend kinniti jms.

2. Lastud lõhkamismasinaga roomikvöö, roomikvöö tabab ka terasest lasku, seega on see ka kuluv osa.

3. lõhkamiskambri korpuse kilbid, kinnitused jne.

4. Tolmukollektorite lisaseadmed, tolmukott, räppimismehhanism jne.

Qingdao Puhua Heavy Industry Machinery Co, Ltd peamised tooted on üldotstarbelised haavlõhkamismasinad: konksu tüüp, roomik tüüpi, läbipääsu tüüp, kontaktvõrgu tüüp, pöördlaud, traadi tüüp, katendi tüüp, terastoru siseseina tüüp, haavlid lõhketöötlemismasinate osade hooldus jne. Tootekujundus võtab vastu arvutipõhise CAD-kujunduse, mis pakub kulutõhusaid tooteid Hiina valamis-, metallurgia-, auto-, laevaehitus-, ehitus-, kaevandusmasinate ja masinaehitusmasinate jaoks ning võib kavandada ja toota mitmesuguseid mitte- standardsed spetsiaalsed valamismasinad vastavalt kasutaja vajadustele.

Lastud lõhkamismasinate kohta lisateabe saamiseks helistage meile või tulge Puhua tehasesse kontrollima ja läbi rääkima!