Millised on trumlilõikamismasina eelised

Trummide tüüpi puhurmasina eelised:

1.jpg

Trummide tüüpi lõhkamismasinas kasutatakse peamiselt pöörleva pöörleva töörattaga, et visata välja lend keset pidevalt pööratud trumlis olevat toorikut, et saavutada töötlemismasinatele kuuluva tooriku puhastamise eesmärk. See sobib mitmes tööstusharudes liiva eemaldamiseks, rooste eemaldamiseks, katlakivieemaldusmeetodiks ja valandite pealekandmiseks kuni 15 kg.


Trummelpidimismasin sobib igasuguste valude ja sepistuste puhastamiseks, mis ei kalluta kokkupõrkeid ega kriimustusi. See on ideaalne seade väiksemate jääkliivide ja väikeste liivakeste puhastamiseks väikeste kuumtöötluskeskuste pinnal. See hõlmab peamiselt rulluime, separaatorit, lööklaineid, tõsteseadmeid jne. Piduri mootor ja muud osad.

1.pumbatud populaarne pit-pit-vorm, mis hoiab kokku kaevandusvunduse ehituskulusid


    2. Lõhketööde kamber ja lõhkamisseadme paigutus määratakse kindlaks pärast arvuti kolmemõõtmelist dünaamilist väljaheite simuleerimist nii, et väljuva lenduva voolu katvusala katab täpselt tooriku pinna ja mürsu samaaegselt viskab tooriku töödeldava detaili erinevates suundades. .


    3. Kõrgsurvega konveierventiilide tsentrifugaalpumbad võivad oluliselt parandada puhastustõhusust ja saavutada rahuldava puhastuskvaliteedi.


    4 masina projekteerimise kontseptsioon, kompaktne struktuur, lihtne kasutada ja hooldus