Millised on haavlõhkamismasinate labade kandmise peamised põhjused?

Teadlased leidsid, et mürsk mõjub korduvalt lastud lõhketöömasina teradele ja terade põhistruktuur deformeerub nii sagedaste löögijõudude mõjul. Pärast seda, kui tera aluskude on voolu saamiseks pigistatud, põhjustab see pideva kokkupõrke korral kõvenemist ja pidevat murdumist. Sel juhul on tera pind oma kaitse kaotanud, nii et avatud keha tekitab sagedase kokkupõrkejõu mõjul peeneid pragusid. Sel ajal kaob tugiefekt ja mürsu löök kaob kergesti. Selle korduv kordamine põhjustab tera kulumist.

未标题-1

Ülaltoodud analüüsi põhjal järeldame, et lastud lõhkajate labade rike on peamiselt põhjustatud kulumise ja väsimuse koosmõjust. Kui lastud lõhkamismasina tera töötab, on see perioodilise stressi all. Müra perioodilise kulumise tõttu terale kiirenevad ka lastud lõhkamismasina tera deformeerumine ja materjali kadu. Kulumine ja perioodiline stress põhjustab tera koguaeg kahjustusi ja ajapikku tera puruneb.

2

Põhimõtteliselt on lastud lõhkamismasinate labade rikke peamine põhjus stressi kontsentratsioon. Kui suudame sellist kontsentratsiooni vähendada, saame terade kasutusiga pikendada.

Qingdao Puhua Heavy Industry Group on professionaalne mehaaniliste seadmete tootja, millel on tugev tootmistugevus ja täiuslik müügijärgne teenindussüsteem. Ettevõte ei tooda mitte ainult haavapuhastusmasinate seadmeid, vaid ka CNC-stantsimismasinate seadmeid, mis on teile hea valik masinate ja seadmete ostmiseks.