Millised on ettevaatusabinõud enne löökpuhastusmasina käivitamist?

Mida peaksin tähelepanu pöörama, kui tulistatav lõhkamismasin käivitub? Suurte masinate, näiteks haavlõhkamismasinate mõned aspektid vajavad enne kasutamist, see tähendab enne nende sisselülitamist erilist tähelepanu:

1. Kontrollige üleandmisprotokolli.

2.Enne kasutamist kontrollige poritiivide, kummikardinate, rullide ja muude kulumisosade kulumist ning vahetage need õigeaegselt välja.

主图模板

3.Kontrollige erinevate liikuvate osade koostööd, kas poldi ühendus on lahti, ja pingutage õigeaegselt.

4.Kontrollige, kas masinasse on sattunud prahti, ja eemaldage see õigeaegselt, et vältida mitmesuguste transpordilinkide blokeerimise põhjustatud seadme rikkeid.

5.Kontrollige, kas iga osa määrimine vastab nõuetele.

6. Enne alustamist saate startimiseks valmistuda alles siis, kui on veendunud, et ruumis pole inimesi ja sissepääsuuks on usaldusväärselt suletud. Enne masina käivitamist peate saatma signaali, et inimesed masina lähedalt lahkuksid.

7. Järgige töökorda õigesti.

未标题-1

Seadmete tootmistööstuse arenguga on ka haavlõhkamismasinad andnud suuri edusamme ja sündinud on palju uusi tooteid, näiteks: maanteelaskepuhastusmasinad, terasest lasketöötlemismasinad, terasest lasketöötlusmasinad jne. Samuti on muutunud lõhkamismasinad ja ilmunud alajaotamaid seadmeid: spetsiaalsed seadmed, nagu näiteks autode rattaga laskmise masinad, terastorude sisemised lasketöötlusmasinad ja imemisvardaga laskurpuhastusmasinad.