Millised on ettevaatusabinõud konksulöögiga masina kasutamisel?

Konkslõhkamismasina kasutamisel märgatavad probleemid:


1. Operaator peaks töötades hoiduma lastud lõhkajast eemal.


2. Lõhketööde hooldusukse avamine seadme töötamise ajal pole lubatud.


3. Enne põlluseadmete ja elektriliste komponentide kontrollimist lülitage vastavad toitelülitid (noalüliti ja automaatne õhulüliti) välja ja teavitage peakonsooli operaatorit.


4. Asetage madalpinge elektrijaotuspaneeli ette silt “Hooldus all, voolu ülekanne puudub”.

未标题-1

5. Kontrollige lastud lõhkaja vibratsiooni. Kui masinal on leitud suur vibratsioon, peatage see viivitamatult, kontrollige lastud lõhkaja kulumisosade kulumist ja tiiviku raskust ning vahetage kulunud osad välja.


1) Enne lastud lõhkaja lõpupoole avamist tuleks puhastusseadmete peamine võimsus välja lülitada.


2) Ärge kunagi avage otskatet, kui lööklaine pole täielikult seisnud.


6. Täiendage regulaarselt uusi mürske. Kuna mürsud kuluvad ja purunevad kasutamise ajal, tuleks regulaarselt täiendada teatud arvu uusi mürske. Eriti kui puhastatava tooriku kvaliteeti ei saavutata, võib oluline põhjus olla liiga väikesed mürsud.


7. Määrige regulaarselt kõiki seadme mootoreid ja laagreid. Lisateavet määrdeosade ja määrdeaegade kohta leiate peatükist "Kuus määrimist".


8. Laskepuhumismasina terade paigaldamisel pöörake tähelepanu 8 teraga rühma raskuse erinevusele, mis ei tohiks olla suurem kui 5 grammi. Terade vahetamisel tuleks 8 tera samal ajal välja vahetada ning õigeaegseks väljavahetamiseks tuleks sageli kontrollida labade, jaotusketta ja suunahülsi kulumist.


2