Miks on vaja kiirteede sillutisel laskmist?

1. Pärast lastud lõhkamist võib hõõrdetegur ulatuda 0,7–0,75 (Mu 65km / H) ja tekstuuri sügavus on 0,45;

2. Lastud lõhkamisseadmed võivad puhastada ja puhastada betoonpinnal asuvast läga ja lisandid korraga.

3. On oluline, et betooni pind raseeritaks samal ajal, et pind oleks ühtlane ja kare.

4. Veekindla kihi ja betooni aluskihi sidumistugevus on tunduvalt paranenud ja selle käigus saab betooni pragusid ja muid haigusi täielikult ette võtta, et eelnevalt parandusmeetmeid võtta.

5. Tunneli teekatte libisemisvastane jõudlus on kõrgemate nõuetega. Lastud lõhkamisprotsess on töötlemisviis, mille ehitamine on lihtne, investeeringud seadmesse on väikesed, töökulud madalad, oluline mõju ja keskkonnakaitse.

6. Laskepuhumisseadmete kasutamine tunneli katendi perioodiliseks puhastamiseks võib tunduvalt parandada olukorda, kus katendi hõõrdetegur reostuse ja rehvijälgede tõttu väheneb, mis parandab tunduvalt tunneli katendi libisemiskindlust ja vähendab märkimisväärselt õnnetuste arvu.

未标题-1

Sillutisega laskurpuhastusmasin on masin, mis viskab mehaanilisel meetodil tööpinnale suurel kiirusel ja kindla nurga all lasu. Lask põrkub tee pinnale, muudab tee pinna karedaks ja eemaldab jäägid. Samal ajal taastab tolmu koguja tekitatud alarõhk pelletid ja puhastatud lisandid ning tolmu. Pärast õhuvoolu puhastamist võetakse rikkumata graanulid automaatselt taaskasutusse ning lisandid ja tolm satuvad ka tolmukasti.

1

Qingdao Puhua Heavy Industry Group on professionaalne mehaaniliste seadmete tootja, millel on tugev tootmistugevus ja täiuslik müügijärgne teenindussüsteem. Ettevõte ei tooda mitte ainult haavapuhastusmasinate seadmeid, vaid ka CNC-stantsimismasinate seadmeid, mis on teile hea valik masinate ja seadmete ostmiseks.