Tööpõhimõte ja kottfiltri kasutamine

Filtreerimise põhimõte:Tolmu sisaldav gaas siseneb õhu sisselaskeava kaudu. Tuhapunkri läbimisel eraldatakse osa gaasis olevast suurest osakeste tolmust inertsjõu ja raskusjõuga ning langeb otse tuhapunkri põhja. Tolmu sisaldav gaas läbib tuhapunkri ja siseneb keskmise kasti filtrikoti filtrialasse. Gaas läbib filtrikotti ja tolm jääb filtrikoti välispinnale. Puhastatud gaas siseneb ülemisse kasti läbi filtrikoti porti ja seejärel läbi õhu väljalaskevälja.

Puhastuspõhimõte:Filtreerimisaja pikenemisel jätkub filtrikotil oleva tolmukihi kogunemine ja tolmu eemaldamise seadme vastupidavus tõuseb jätkuvalt. Kui seadmete takistus tõuseb seatud väärtuseni, alustab puhastusseade puhastamist. Esiteks suletakse filtreeritud õhuvoolu katkestamiseks alamkambri poppeventiil, seejärel avatakse elektromagnetiline impulssventiil ja suruõhk laieneb ülemises kastis kiiresti, lühikese aja jooksul, voolab filtrikotti, põhjustab filtrikott laieneb ja deformeerub ning tekitab vibratsiooni ja vastupidine õhuvool Puhastamise käigus eemaldatakse filtrikoti välispinnale kinnitatud tolm ja see langeb tuhapunkrisse. Pärast puhastamist suletakse elektromagnetiline impulssventiil, avamisventiil avatakse ja kamber taastatakse filtreerimisseisundis. Iga ruumi puhastamine toimub järjestikku, alates esimesest ruumist kuni järgmise puhastuseni on puhastustsükkel.

Tolmu kogumine:Pärast filtreerimist ja puhastamist kinni jäänud tolm satub tuhapunkrisse ja eraldub seejärel tuhamahuti suudmes oleva tuha väljalaskeseadme kaudu.

未标题-1