Q37 konksu tüüpi tulistamismasin konstruktsiooniosade valamiseks

Toote üksikasjad

Millised on konksuga lõhkamismasina eelised:

1. Populaarne kaevuvaba struktuur säästab mitte ainult kaevu vundamendi ehitamise kulusid ja aega, vaid lahendab ka lõuas oleva vee põhjustatud tõstes lastud liiva roostetamise ja aglomeratsiooni probleemi.

2. Neljanda põlvkonna konsoolse tsentrifugaalse kuullõhkamismasinaga, millel on suur lööklaine ja suur väljutuskiirus, saab märgatavalt parandada puhastamise efektiivsust ja saavutada rahuldava puhastuskvaliteedi.

3. Mudeli simuleeritud joonised (sealhulgas laskepritsmasina mudeli, numbri ja ruumilise paigutuse määramine jms) ja kõik laskepritsmasina joonised on koostatud arvutipõhise kavandamise (CAD) abil. Laskepuhumismasina valik ja paigutus on mõistlikum. . Parandatakse mürskude kasutamise määra ja tööviljakust, tagatakse puhastusefekt ja kambri kere kaitseplaadi hõõrdumine väheneb.

4. Kuumade siseruumide puhastamiseks kasutatakse valtsitud Mn13 plaadikaitset. Võrreldes eelmise kummiplaadi kaitsega on selle kasutusiga oluliselt paranenud ning välimus on ilus ja hõlpsasti asendatav. See on populaarne viis masinaruumi kere puhastamiseks.


Tehniline parameeter

1599205881(1)


Hot Tags: q37 konksu tüüpi tulistamismasin konstruktsiooniosade valamiseks, Hiina, tootja, tarnija, tehas, hulgimüük, bränd, hind, müük, kuum müük, valmistatud Hiinas, uus, puhua, kohandatud, otsemüüja, hea kvaliteet, tehasehind
Küsitlus

You Might Also Like