Rotorliist Blaster Machine

Rotorliist Blaster Machine
Toote üksikasjad

Rotora Liiv Blaster Machine

Kirjeldus

Selle masina šassiiga on paigaldatud kaabitsad ja kaks kiirtraktorit teraga. šassii pöörleb päripäeva, rootor ja kaabits pöörlevad vastupäeva. Rotorkiirus on šassii kiirusest suurem. Kuna šassii ja rootoril on vastupidine liikumine ja kiirus on erinev, on šassii liiv erineva kiiruse erinevuse. Liivaterad toodavad vastavat hõõrdejõudu ja nihkejõudu, mis põhjustab lihvimist, segamist, purustamist. Selline masin mitte ainult ei sega suure tõhususega ja liiv pärast segamist on hea kvaliteediga.

Kasutab

Kasutatakse peamiselt segatud töökoja liiva segamiseks, kas segu ühe masina vormimise liiva võib segada kuiva kile liiva, kõva liiva, liivapind ja tuum liiva, klaasi, keraamika, tulekindlad materjalid jne saab kasutada ka tööstuse segu erinevaid pulber, granuleeritud materjalid.

Tehnilised parameetrid

Üksus


S1420S

S1425E

Ketta läbimõõt

mm

φ2000

φ2500

Ühekordse söötmise summa

kg

1500

3000

Tootlikkus


40

90

Kraapimisvõimsus

kw

37

90

Rootori ja mootori võimsus

kw

2 * 18.5

2 * 37

Rotor-mootori hinnang

rpm

34,5

26

Rootori pöörlemiskiirus

rpm

270

350


Kui otsite uue rotori liivapritsmasina müügiks, tehasehinnast, brändi, valmistatud Hiinas, kuum müüki, otsemüüja ja välisriigi rotori liivapritsi masin professionaalsest tootjast, tarnijast ja tehasest, palun võtke meiega ühendust, me on alati teie vajadustele CE, kohandatud, professionaalne, konkurentsivõimeline, kõrge täpsusega, uus ja hea kvaliteediga ja PUHUA rotor liiv blaster masin. Tere tulemast hulgimüügi toodete kvaliteedi ja professionaalse disaini meilt.
Hot Tags: rotor liiv blaster masin Hiina tootja, tarnija, tehas, hulgimüük, brändi, hind, müük, kuum müük, valmistatud Hiinas, uus, puhua, kohandatud, otsene müüja, hea kvaliteediga, tehase hind
Küsitlus

You Might Also Like