Liivapritsi kat

Toote üksikasjad
Tootekirjeldus
Liivapritsi ruumi kasutatakse peamiselt spetsiaalse ja kompleksse tööpinna suurte osade või struktuuride käitlemiseks, et saavutada pinna puhastamise korrosioon, suurendada tööriista ja katte ja muude mõjude vahelist adhesiooni. Liivapuhastusruumis paigaldatav pihustuspüstol võib osade pinda puhastada, kasutades suruõhku kui jõudu, metallist abrasiivainet lõhkeseadmena.

Töötükk kannab käru ja abrasiiv saab automaatselt sorteerida ja automaatselt eemaldada.Uksed
Teenuste uks on ehitatud keevitatud profiilides ja sulgub terasplaatidesse ja on kaetud kulumiskindlast kummist. Eksklusiivne hermetiseeriv süsteem takistab abrasiivmaterjalide kaotsiminekut ja teeb võimalikuks ukse sulgemise. Võimalikult saab kahte uksi (tunnelitüüpi tuba) ja ühe ukse operaatorile. Uste külge ühendatud andurid katkesid automaatselt lõhkamise, kui üks neist on avatud.
Valgustid
Iga LED-lampide ehitus ja positsioneerimine võimaldavad helenduse võimalikult suurt kasutamist. Kinnitussüsteem võimaldab hooldustööde hõlpsat eemaldamist.
Töökambrid
Sisseehitatud värvilisest plaadist on need moduleeritud nii, et need vastaksid igale mõõtmele kõrgus, laius ja pikkus. Sees (välja arvatud laelal) on kummist kattekiht, mis kaitseb nende hõõrdumist ja aitab akustilist isolatsiooni.
Abrasiivmaterjalide horisontaalne transportimine
See süsteem ühendab kaabitsa vintsid, mis juhivad abrasiivmaterjali töökambri keskele, kus see kogutakse kruvikonveieri abil (mõnel juhul lintkonveieriga), mis juhib abrasiivmaterjali koppade jalale lift (abrasiivmaterjalide puhastaja). Kogu põrandapinnal on võrk, mis on kaetud perforeeritud plaadiga, mis säilitab suuremaid lisandeid või isegi väikeseid osi, mis võivad põranda juhuslikult pillutada. See CMV-i ainulaadne süsteem nõuab palju väiksemat installeeritud võimsust, mida teised süsteemid tänu hõõrdetegurile (kulumine), mis selles süsteemis on palju väiksemad.
Kontrollpaneel
Moodustatakse varjestatud kapis, tal on mootorite termokaitse ja blokeering, mis muudab võimatuks nende ühendamise vales järjekorras. Valikuliselt on see varustatud PLC-iga seadme automaatseks juhtimiseks. See vastab kõige olulisematele rahvusvahelistele standarditele, mille hulgas on EMÜ 60204-1. Kui otsite uute liivapaberi kabiini müügiks, tehasehinnast, brändi, valmistatud Hiinas, kuum müüki, otsemüüja ja välismaal liivapaberi kabineti professionaalne tootja, tarnija ja tehase, võtke julgelt meiega ühendust, oleme alati teie vajadustele CE, kohandatud, professionaalne, konkurentsivõimeline, suure täpsusega, uus ja hea kvaliteediga, ja PUHUA liivapritsi kabineti. Tere tulemast hulgimüügi toodete kvaliteedi ja professionaalse disaini meile.
Hot Tags: Hiina, tootja, tarnija, tehas, hulgimüük, bränd, hind, müük, kuum müük, valmistatud Hiinas, uus, puhua, kohandatud, otsene müüja, hea kvaliteet, tehase hind
Küsitlus

You Might Also Like