Liiva lõhkamisruum tankile

Liiva lõhkamisruum tankile
Toote üksikasjad

liivapritsituba

Peamised osad

1 Lõhkamiskamber
2 Abrasiivne hoiupaak
3 Lõhkamistööd
4 Bucket lift
5 Kruvikonveier
6 Lift
7 Rullkonveier
8 Eraldaja
9 Abrasiivne ringlussevõtu süsteem
10 Valgustussüsteem
11 Tolmu koguja
12 Terasrest
13 Käru süsteem
14 Elektriline juhtimissüsteem

Liivjugapuhastuskabiinid on suletud ruumi, mis sisaldavad lõhkamissüsteemi, abrasiivset vereringesüsteemi ja rooste eemaldamise süsteemi jne. Liivapritsid kasutatakse peamiselt terase, valandite, alumiiniumisulamite osade ja muude osade pindade puhastamiseks ja tugevdamiseks. Läbi lõhkamise võib eemaldada keeruka tööpinna saastumise, oksiidnahk, keevituslakk, värvi jms tekitab tööpinna pinna eredaks ja puhtaks, vähendades samaaegselt tööpinna sisemist stressi, võimaldab töödeldavat osa tugevdamiseks vajaliku pinnaga, saavutades seega tööpinna pinna ja sisemise kvaliteedi eesmärgi.

b_20130328202859024

Kui otsite uut liiva lõhkamisruumi müügiks mahutile, tehasehinda, brändi, valmistatud Hiinas, kuuma müüki, otsemüüjat ja ülemere liivapritsitööd tankile professionaalselt tootjalt, tarnijalt ja tehaselt, palun võtke meiega ühendust Oleme alati teie vajaduste järgi CE, kohandatud, professionaalne, konkurentsivõimeline, kõrge täpsusega, uus ja hea kvaliteediga ning PUHUA liivapuhastusruum mahutile. Ja teretulnud hulgi-toodete hea kvaliteediga ja professionaalse disaini meilt.
Hot Tags: liiva lõhkamisruum mahutile, Hiina, tootja, tarnija, tehase, hulgimüük, bränd, hind, müük, kuum müük, valmistatud Hiinas, uus, puhua, kohandatud, otsemüüja, hea kvaliteet, tehase hind
Küsitlus

You Might Also Like